11:57 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Sporto naujienos (84)

  Kinijos biatlonininkams buvo uždrausta grįžti į tėvynę dėl koronaviruso epidemijos, dabar sportininkai ruošis pasaulio čempionatui Europoje

  VILNIUS, sausio 31 — Sputnik. Kinijos biatlono rinktinė buvo palikta ruoštis pasaulio čempionatui Europoje, ji nevyko į tėvynę dėl koronaviruso, pareiškė komandos treneris Ole Einaras Bjorndalenas.

  Pasaulio biatlono čempionatas  Antholce Italijoje prasidės vasario 13 dieną. Iš pradžių Kinijos biatlonininkai turėjo ruoštis pasaulio čempionatui Kinijos žiemos žaidynėse Hulunbuire, tačiau varžybos buvo atšauktos dėl koronaviruso epidemijos.

  "Mes važiavome į Miuncheno oro uostą, kai buvo gautas šis pranešimas. Sustabdėme visus keturis savo automobilius, tada atvažiavo komandos vadovas ir pasakė, kad mums draudžiama vykti į Kiniją", — Bjorndaleno žodžius cituoja sports.ru.

  Dabar, pasak legendinio biatlonininko, jo komanda ruošis pasaulio čempionatui Europoje.

  "Dabar galime maksimaliai pasiruošti Pasaulio čempionatui. Mes treniravomės Hochfilcene, o po kelionės į Kiniją atšaukimo vyksime į Rupoldingą. Ten puikios sąlygos ir mes ten liksime iki Pasaulio čempionato", — pasakė jis.

  "Draudimas vykti į Kiniją tapo pliusu komandai ateityje, nes mes galėjome pasilikti Europoje", — padarė išvadą treneris.

  Bjorndalenas ir jo žmona Baltarusijos biatlonininkė Darja Domračeva baigę karjerą įsidarbino Kinijos biatlono komandoje.

  Temos:
  Sporto naujienos (84)
  Tegai:
  Kinija, Pasaulio biatlono čempionatas, biatlonas, koronavirusas, sportas

  Svarbiausios temos