00:34 2020 Vasario 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.0800
 • RUB68.6245
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau JAV valstybės sekretorius lankėsi Minske, kur vedė derybas su Baltarusijos prezidentu Aleksandru Lukašenka ir užsienio reikalų ministru Vladimiru Makėjumi

  VILNIUS, vasario 4 — Sputnik. JAV prezidento Donaldo Trampo administracija svarsto Džiulės Fišer (Julie Fisher) kandidatūrą į ambasadorės postą Minske, praneša "Foreign Policy" su nuoroda į šaltinius.

  Pranešama, kad jei Trampas paskirs Fišer, tai turės patvirtinti JAV senatas. Leidinyje taip pat pažymima, kad Fišer gali tapti pirmąja JAV ambasadore Baltarusijoje nuo 2008 metų.

  Fišer šiuo metu eina Vakarų Europos ir Europos Sąjungos valstybės sekretorės padėjėjos pareigas. Anksčiau, 2019 metų pabaigoje, ji buvo JAV patikėtinė Rusijos Federacijoje.

  Anksčiau šeštadienį JAV valstybės sekretorius, vykdydamas savo Eurazijos turą, lankėsi Minske, kur vedė derybas su Baltarusijos prezidentu Aleksandru Lukašenka ir užsienio reikalų ministru Vladimiru Makėjumi.

  Susitikimo su Lukašenka metu Pompėjas patvirtino, kad Amerikos pusė yra pasirengusi artimiausiu metu paskirti savo ambasadorių Baltarusijoje.

  Dar šia tema

  Trampas: JAV kontroliuoja koronaviruso situaciją šalyje
  Trampas sukritikavo Blumbergą dėl jo mažo ūgio
  Tegai:
  ambasadorė, Baltarusija, Donaldas Trampas, JAV

  Svarbiausios temos