00:40 2020 Rugpjūčio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1763
 • RUB86.6154
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Medicinos seselė, anksčiau įtariama bandymu nužudyti penkis neišnešiotus kūdikius Ulmo universitetinėje ligoninėje, buvo paleista iš kalėjimo Vokietijoje

  VILNIUS, vasario 4 — Sputnik. Vokietijos Ulmo miesto prokuratūra atsiprašė slaugytojos, kuri įtariama apnuodijusi penkis kūdikius gimdymo skyriuje morfinu, moteris anksčiau keturias dienas praleido tardymo izoliatoriuje.

  "Paskambinau moteriai ir pareiškiau užuojautą jai dėl preliminaraus sulaikymo", — antradienį spaudos konferencijoje sakė Ulmo atstovas Christophe'as Leris tiesioginės transliacijos metu "N24".

  Medicinos seselė, anksčiau įtariama bandymu nužudyti penkis neišnešiotus kūdikius Ulmo universitetinėje ligoninėje (Vokietijos federalinė žemė Badenas-Viurtembergas), buvo paleista iš kalėjimo Vokietijoje.

  Serijinė žudikė Dženina Džouns, archyvinė nuotrauka
  © AP Photo / Texas Department of Criminal Justice

  Anksčiau Ulmo klinikoje buvo tiriami faktai, susiję su penkių naujagimių kvėpavimo problemomis, pas vieną iš seselių buvo rastas švirkštas su motinos pienu, kuriame, kaip įtariama, buvo morfino. Moteris buvo areštuota, ji savo kaltę kategoriškai neigė.

  Prokuratūros atstovų teigimu, pakartotiniai laboratoriniai švirkšte aptikto pieno tyrimai, taip pat iš motinos pieno paimti mėginiai parodė, kad "morfino pėdsakų aptikta tirpiklyje", preparatų mėginiuose morfino nebuvo.

  DNR taip pat buvo patikrinta indelyje, iš kurio tariamai buvo maitinami kūdikiai — jame nebuvo rasta anksčiau sulaikytos darbuotojos DNR.

  Dar šia tema

  "Vienus gelbėjo, kitus žudė": kaip šeimos gydytojas tapo serijiniu žudiku
  Moksleivis — smaugikas: jauniausio TSRS maniako istorija
  Tegai:
  nužudymas, kūdikiai, policija, Vokietija

  Svarbiausios temos