10:53 2020 Vasario 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.0800
 • RUB68.6245
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Incidentas įvyko pirmadienį lėktuve, kuris turėjo pakilti iš Niujorko oro uosto ir atskristi į Londoną

  VILNIUS, vasario 5 — Sputnik. Vienas iš "British Airways" lėktuvo keleivių orlaivio tualete rado užtaisytą ginklą, kurį ten paliko buvusio Didžiosios Britanijos ministro pirmininko Deivido Kamerono sargybinis, praneša bulvarinis leidinys "The Sun".

  Incidentas įvyko pirmadienį lėktuve, skrendančiame iš Niujorko į Londoną.

  Anot leidinio, buvęs Didžiosios Britanijos premjeras su žmona Samanta, kaip manoma, savaitgalį skrido į Niujorką. Pranešama, kad dar prieš lėktuvo pakilimą kapitonas informavo keleivius, kad orlaivio pakilimas buvo atidėtas dėl "incidento su keleiviu".

  "Mes laukėme išvykimo, kai vaikinas savo telefone pradėjo rodyti ginklų ir dviejų pasų nuotraukas — vienas iš jų buvo (pasas) Deivido Kamerono - kuriuos, jo teigimu, rado tualete", — laikraščiui pasakojo vienas iš keleivių.

  Anot bulvarinio leidinio, ginklą atradęs keleivis iškart kreipėsi į lėktuvo įgulą. Kitas leidinio šaltinis teigė, kad lėktuvo kapitonas išėjo prie keleivių ir patvirtino, kad laive buvo rasta "ginklų".

  Jis taip pat paaiškino, kad įstatymai leidžia personalui laive nešiotis ginklus. Kodėl sargybinis taip pat turėjo Kamerono pasą, nežinoma, rašo laikraštis.

  Anot oro linijų, orlaivis "įgula išsprendė incidentą iki išvykimo".

  Londono policija, kurioje dirba Kamerono apsaugos darbuotojas, pažymėjo, kad "su tuo susijęs policininkas yra nušalintas nuo pareigų".

  Dar šia tema

  Avarijos Alytuje kaltininkas pabėgo, automobilis priklauso policininkui
  Vilniaus rajone ugniagesys sukėlė avariją ir pasišalino iš įvykio vietos
  Tegai:
  lėktuvas, ginklas, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos