07:46 2020 Vasario 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (40)

  Dėl daugybės skandalų karalystėje Elžbietos II anūkė turėjo atidėti svarbios datos paskelbimą, dabar visiems smalsu, ar princas Haris su Megan atvyks į vestuves

  VILNIUS, vasario 6 — Sputnik. Paaiškėjo dar vienų karališkųjų vestuvių data, princesė Beatričė ir jos išrinktasis verslininkas Edoardo Mozzi susituoks 2020 metų gegužę.

  Британская принцесса Беатрис Йоркская и её жених Эдоардо Мапелли Моцци, архивное фото
  Princesė Beatričė ir jos sužadėtinis Edoardo Mozzi

  Pora apie savo norą sudaryti santuoką paskelbė 2019-ųjų rudenį. Tačiau ryšium su keliais karališkaisiais skandalais: Beatričės tėvo princo Andrew, o paskui jos pusbrolio Hario ir jo žmonos Megan Markl atsistatydinimo, artėjančių vestuvių tema beveik išnyko. Britanijos žiniasklaida netgi darė prielaidas, kad po tiek daug sukrėtimų princesė atidės vestuves.

  Anot "Daily Mail", ryžtinga princesė Beatričė pasiryžusi būti laiminga, nepaisant nieko: karališkųjų vestuvių ceremonija vyks 2020 metų gegužės 29 dieną.

  Британская принцесса Беатрис Йоркская и её жених Эдоардо Мапелли Моцци, архивное фото
  Poros sužadėtuvės įvyko dar pernai rugsėjį

  Anot bulvarinės spaudos, pagrindinė vestuvių dovana bus princesės močiutės dovana: Elžbieta sutiko surengti vestuvių šventę Bekingemo rūmuose, kur princas Viljamas ir Kate Midleton kadaise šventė savo vestuves.

  Dabar gerbėjams kyla klausimas, ar maištingieji princas Haris su žmona atvyks į vestuves, ar išsigąs karališkųjų giminaičių rūstybės.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (40)
  Tegai:
  Keitė Midlton, Princas Viljamas, Megan Markle, Princas Haris, Didžioji Britanija, karalienė, Jungtinė Karalystė

  Svarbiausios temos