07:26 2020 Vasario 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Ant kaukės pateikti straipsnių, skirtų naujojo koronaviruso sukeliamos pneumonijos epidemijai, bei jos padarinių, antraštės

  VILNIUS, vasario 6 — Sputnik. Amerikos žurnalas "Time" ant naujojo numerio viršelio uždėjo Kinijos pirmininko Xi Jinpingo portretą, kuriame Kinijos vadovas pavaizduotas medicininėje kaukėje.

  Leidinys pasidalino nuotrauka savo puslapyje Twitter. Ant kaukės, dengiančios KLR pirmininko veidą, pažymėtos pagrindinės naujojo leidinio medžiagos: "Kinijos išbandymas", "Kito protrūkio prevencija" ir "Ekonominė grėsmė".

  Žurnalas taip paliko po piešiniu užrašą: "Koronaviruso protrūkis gali sužlugdyti Xi Jinpingo svajones apie Kinijos šimtmetį".

  Planuojama, kad naujas žurnalo numeris su paskelbtu viršeliu pasirodys vasario 17 dieną.

  Anksčiau "Time" viršelyje ne kartą buvo vaizduojami kitų valstybių vadovai, įskaitant Rusijos ir JAV prezidenus Vladimira Putina ir Donalda Trampą.

  Kol kas daugiausia susirgusių yra Kinijoje, tačiau užsikrėtimo atvejų taip pat yra Rusijoje, Ispanijoje, Italijoje, Suomijoje, Indijoje, Britanijoje, Pietų Korėjoje, Kambodžoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Japonijoje, JAV, Singapūre, Tailande, Kanadoje, Nepale, Vietname, Prancūzijoje, Australijoje, Malaizijoje, Vokietijoje, Šri Lankoje ir Filipinuose.

  Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) koronaviruso 2019-nCoV protrūkį pripažino tarptautinio lygio ekstremalia padėtimi.

  Naujasis koronavirusas: geografija, simptomai ir prevencija
  © Sputnik /
  Naujasis koronavirusas: geografija, simptomai ir prevencija

  Dar šia tema

  Kinijoje koronavirusas įgauna pagreitį: per parą mirė daugiau nei 70 žmonių
  Kinijos URM paragino netikėti gandais apie koronavirusą
  Medicininė kaukė nesuteikia visiškos apsaugos nuo naujo koronaviruso
  Tegai:
  koronavirusas, Kinija

  Svarbiausios temos