00:16 2020 Vasario 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.0800
 • RUB68.6245
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Atlikėja pabrėžė, kad ilgą laiką net nesvarstė apie knygos išleidimą. "Naktinių snaiperių" grupės lyderė nesupranta, ką galima apie ją parašyti

  VILNIUS, vasario 7 — Sputnik. Žurnalisto ir rašytojo Michailo Margolio knyga "Retas paukštis". Pirmoji išleista Dianos Arbeninos ir grupės "Naktiniai snaiperiai" biografija pasirodė knygynuose, praneša RIA Novosti.

  "Kai prasidėjo kalbos apie knygą, mes su Diana pradėjome glaudžiai bendrauti, kad viskas pavyktų. Ir tai dėl to, kad mes nuolat esame gastrolėse. Todėl kai kuriuos klausimus aptarėme internetu", — sakė Michailas Margolis.

  Diana Arbenina, pirmą kartą knygą pamačiusi ketvirtadienį, buvo pakylėta.

  "Ši knyga apskritai neturi nieko bendra su manimi. Tai nėra autobiografija, o Mišos Margolio darbas, kurį šiandien pirmą kartą pristačiau jums. Jo žvilgsnis į mano gyvenimą — žurnalisto iš didžiosios raidės ir mano draugo", — pabrėžė dainininkė.

  Atlikėja pabrėžė, kad ilgą laiką nesvarstė apie knygos išleidimą. "Naktinių snaiperių" grupės lyderė nesupranta, ką galima parašyti apie ją.

  "Iš pradžių aš bėgau nuo jo. Turime daug gastrolių, todėl tai padaryti buvo nesunku. Vėliau pabudo mano sąžinė. Turiu gerbti žmogų", —  prisipažįsta Arbenina. — "Dabar aš atsiverčiau šią knygą ir noriu jam padėkoti".

  Knygą galima užsisakyti iš internetinės parduotuvės. Leidinio tiražas — šeši tūkstančiai. Anot Margolio, tai daug. Tačiau leidyklos vyriausiasis redaktorius Ramilis Faschutdinovas galvoja kitaip.

  "Knygoje yra daug nuotraukų, emocijų, įdėta daug energijos. Manau, kad ji bus sėkminga, ir net neabejoju, kad ji bus išpirkta per savaitę", — sakė Faschutdinovas.

  Dar šia tema

  Paaiškėjo kas įteiks"Oskaro" apdovanojimus
  Tegai:
  knyga, dainininkė

  Svarbiausios temos