16:55 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1329
 • RUB80.1470
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Iš Trampo kalbos Kongrese vaizdo įrašo buvo sumontuotas įrašas pavadinimu "Galingos amerikiečių istorijos, kurias sugadino Nancy Pelosi

  VILNIUS, vasario 7 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas Twitter paskelbė vaizdo įrašą, kuriame išjuokė Atstovų rūmų pirmininkę Nancy Pelosi.

  Iš Trampo kalbos Kongrese vaizdo įrašo buvo sumontuotas įrašas pavadinimu "Galingos amerikiečių istorijos, kurias sugadino Nancy Pelosi".

  Jo kreipimosi į šalies kariuomenę ir didvyrius akimirkas lydi intarpai, kurių metu Atstovų rūmų pirmininkė suplėšo lapus su prezidento kalba.

  Donaldo Trampo kalba Kongrese buvo surengta apkaltos fone, kurią jam paskelbė Atstovų rūmų demokratai, vadovaujami Pelosi. Tačiau JAV senatas apkaltos procese išteisino JAV vadovą dėl abiejų punktų. Todėl Baltųjų rūmų vadovas nebus nuteistas ir pašalintas iš valdžios.

  JAV prezidentas Donaldas Trampas Kongrese perskaitė kasmetinį pranešimą tautai apie šalies būklę.

  Baltųjų rūmų vadovas vaizdžiai apibendrino savo trejų metų prezidentavimo rezultatus. Didžiąją dalį savo kalbos Trampas skyrė ekonominiams laimėjimams, taip pat ypatingą dėmesį skyrė užsienio politikai. Kalba nepraėjo be akibrokštų: Amerikos lyderis nepadavė rankos Atstovų rūmų pirmininkei Nancy Pelosi, atsakydama į tai, Pelosi demonstratyviai suplėšė Trampo kalbos teksto kopiją.

  Dar šia tema

  Apkalta žlugo: JAV senatas išteisino Trampą
  Ekspertas: nesėkmingas apkaltos procesas padidino Trampo galimybes būti vėl išrinktam
  Tegai:
  vaizdo įrašas, kalba, Donaldas Trampas, JAV

  Svarbiausios temos