00:23 2020 Vasario 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Tailando premjeras taip pat pažymėjo, kad šaudymo metu žuvo 27 žmonės, įskaitant patį nusikaltėlį, dar 57 buvo sužeisti

  VILNIUS, vasario 9 — Sputnik. Tailando šiaurės rytuose susišaudymą pradėjęs kareivis buvo užmuštas, praneša RIA Novosti.

  Oficialiais duomenimis, užpuolikas nužudė 26 žmones, dar 57 buvo sužeisti, jis nusprendė žengti tokį beviltišką žingsnį dėl buitinio konflikto su kolegomis.

  Tailando ministras pirmininkas Prayut Chan-Ocha per spaudą, kurią tiesiogiai transliavo visi vietiniai televizijos kanalai, atskleidė, kas paskatino jaunuolį pradėti šaudyti į civilius.

  "Motyvas? Motyvas buvo vidinis nusikaltėlio ir jo kolegų konfliktas dėl namo pardavimo", — teigė premjeras.

  Jis patikino, kad sausumos pajėgų vadovybė aiškinsis įvykio detales "kad suprastų, kaip tokia tragedija galėjo įvykti dėl šio konflikto".

  Savo ruožtu Tailando nacionalinės policijos pagrindinio skyriaus viršininkas generolas Chachipas Chaychinda patvirtino kario, kuris Tailande sužeidė dešimtis žmonių, likvidaciją.

  "Operacija baigta, pažeidėjas likviduotas", — pabrėžė jis, neatskleisdamas jokių užpuoliko likvidavimo detalių.

  Tailando premjeras taip pat pažymėjo, kad šaudymo metu žuvo 27 žmonės, įskaitant patį nusikaltėlį, dar 57 buvo sužeisti.

  Anksčiau buvo pranešta, kad specialiosios pajėgos nerado šaulio su įkaitais Tailando prekybos centre.

  Tailande vasario 8 dieną kareivis pradėjo susišaudymą Nachon Ratčasimos provincijoje šalies šiaurės rytuose. Remiantis vietinėmis publikacijomis, kareivis užgrobė šalia esančio savo padalinio karinį visureigį "HamVee" ir juo važinėjo po miestą, periodiškai šaudydamas automatiniu šautuvu. Jis sustojo viename iš prekybos centrų ir pradėjo šaudyti į lankytojus, o paskui pabėgo.

  Dar šia tema

  Vilniuje per naktį užfiksuotas įspūdingas pažeidėjų skaičius
  Panevėžyje pavogtas "BMW" automobilis
  Tegai:
  susišaudymas, kareiviai, nusikaltimas, Tailandas

  Svarbiausios temos