08:15 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB80.4584
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau Rusijos prezidentas, kalbėdamas Penktajame pasaulio holokausto forume, pasiūlė surengti JT Saugumo tarybos nuolatinių narių — Rusijos, Kinijos, JAV, Prancūzijos ir JK — valstybių vadovų susitikimą

  VILNIUS, vasario 9 — Sputnik. Baltuosiuose rūmuose svarstomas Rusijos prezidento Vladimiro Putino pasiūlymas susitikti su penkių JT steigėjų vadovybe, praneša JAV ambasadorius Rusijoje Džonas Salivanas, kuris tai sakė interviu metu "Maskva. Kremlius. Putinas" kanale "Rossija 1".

  Veteranas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александр Кондратюк

  Rusijos prezidentas, kalbėdamas Penktajame pasaulio holokausto forume, pasiūlė surengti JT Saugumo tarybos nuolatinių narių — Rusijos, Kinijos, JAV, Prancūzijos ir JK — valstybių vadovų susitikimą ir pareiškė, kad Rusijos Federacija ketina "nedelsdama" išsiųsti atitinkamus pranešimus lyderių penketukui.

  "Aš žinau, kad šis pasiūlymas yra svarstomas Baltuosiuose rūmuose. Ir aš žinau, kad prezidentas Trampas palankiai vertina galimybę kalbėtis su prezidentu Putinu. Pažiūrėsime, kokia bus jo reakcija", — teigė Salivanas.

  Dar šia tema

  JAV ambasadorius Rusijoje pareiškė apie žemiausią dviejų šalių santykių tašką
  Trampas atleido JAV ambasadorių ES, kuris liudijo apkaltos metu
  Tegai:
  susitikimas, Vladimiras Putinas, baltieji rūmai

  Svarbiausios temos