12:46 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0910
 • RUB78.2874
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (80)

  Pirmasis karališkųjų "sukilėlių" svečių vizitas susijęs su senovinėmis Didžiosios Britanijos karalystės tradicijomis

  VILNIUS, vasario 10 — Sputnik. Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė jau keletą savaičių gyvena Kanadoje kaip "normalūs visuomenės nariai" ir pamažu kuriasi naujoje vietoje (periodiškai ilsisi Majamyje).

  Tačiau kitą mėnesį Sasekso hercogai greičiausiai atvyks į JK su savo sūnumi Archie, nes karalienė pakvietė juos prisijungti prie šeimos per Sandraugos mišias Vestminsterio abatijoje, kuris vyks kovo 9 dieną. Kartu visi aptars "paskutinį susitarimų raundą".

  Netikėta žinią paskelbė "Daily Mail". Spėjama, kad princas Haris ir Megan Markl viešai pasitraukti pasirodys jos Didenybės, princo Viljamo ir Katės Midleton kompanijoje.

  Praėjusį ketvirtadienį princas Haris ir Megan dalyvavo verslo renginyje Majamyje, kur kunigaikštis pasakė kalbą JP Morgano remiamo Floridos investicijų viršūnių susitikimo metu. Pasak gandų, jis gavo milijoną dolerių už savo pasakojimą apie septynerių metų terapiją ir savo motiną. Pirmasis savarankiškas uždarbis. Be to, pora praleido laiką su Jennifer Lopez ir Alexu Rodriguezu, kurie pakvietė juos apsistoti savo namuose paplūdimyje.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (80)

  Dar šia tema

  Dėl ko verkė Megan tėvas: Tomas Marklas davė interviu britų televizijai
  Megan Markl planuoja užimti Trampo vietą
  Keitė Midlton padirbėjo darželio auklėtoja
  Tegai:
  Didžioji Britanija, Megan Markle, Princas Haris

  Svarbiausios temos