00:15 2020 Birželio 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.1116
 • RUB77.4378
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (82)

  Skelbiama, kad vyriausias Britanijos karalienės anūkas savo mylimai žmonai paruošė ypatingą dovaną

  VILNIUS, vasario 12 — Sputnik. Princas Viljamas paruošė romantišką dovaną savo žmonai Kate Middleton:  Šventojo Valentino dieną hercogas pradžiugins savo antrąją pusę ypatinga dovana, rašo Sputnik Belarus.

  Kembridžo hercogų negalima priskirti prie porų, kurios mėgsta viešai parodyti savo jausmus. Skirtingai nei Megan Markl (Meghan Markle) ir princas Haris, pora stengiasi laikytis karališkojo etiketo ir retai liečia vienas kitą. Tačiau, remiantis eksperto informacija, romantika šiai porai vis gi yra artima.

  Karališkosios šeimos reporterė Katie Nicholl atvirai papasakojo apie romantišką princo Viljamo gestą: hercogas Valentino dienai paruošė specialią dovaną savo žmonai.

  Paprastai vyriausias karalienės anūkas skiria Middleton romantiškus pasimatymus mėgstamame italų restorane. Tačiau porai sunku likti nepastebėta viešumoje, todėl yra rizika, kad pasimatymas gali nepavykti. Todėl šiemet pora nusprendė likti namuose.

  "Princas Viljamas yra romantikas. Esu tikra, kad tai bus atvirukas ir dovana, kuri parodys jo rūpestį ir meilę Kate, taip pat jis nustebins ją. Jis dės visas pastangas, kad ji per šią šventę pasijaustų dar ypatingesnė", — pažymėjo ekspertė.

  Panašu, kad Megan Markl ir princo Hario atsisakymas karališkųjų titulų gerai pasitarnavo Kembridžo hercogams. Pora pradėjo elgtis ramiau, atmetusi perteklinį sąstingį.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (82)

  Dar šia tema

  Kurortas Kanadoje vienišiems turistams siūlo naują būdą susipažinti
  Tegai:
  Šventojo Valentino diena, karališkoji šeima, Didžioji Britanija, Keitė Midlton, Princas Viljamas

  Svarbiausios temos