16:02 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1329
 • RUB80.1470
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Oficialios Rusijos URM atstovės teigimu, Ukrainoje yra daugybė problemų, kurių pamatai buvo tvirtinami daugelį metų ir kurias Ukraina turi išspręsti

  VILNIUS, vasario 14 — Sputnik. Oficiali Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova pareiškė, kad Ukraina yra griuvimo procese.

  "Taip, ten viskas jau sudraskyta. Ten jau atėjo laikas proveržiams... tai laikas adymui, meniškam. Ir tokiam stipriam ir solidžiam. Valstybė byra. Ją reikia surinkti. Koks proveržis? Apie ką mes kalbame?" — pasakė Zacharova interviu leidiniui "Komsomolskaja pravda".

  Diplomatė paragino nesinaudoti klišėmis, kurias periodiškai "kaišioja Kijevas".

  Ji pridūrė, kad Ukrainos žmonės perėjo nemažai sunkių išbandymų, tačiau vis dėlto patikėjo "Oranžinės revoliucijos" šūkiais ir žmonėmis, kurie skelbėsi esą ukrainiečiai. Zacharova įsitikinusi, kad šalies politikai apsirengė nacionaliniais drabužiais, kad pateiktų save kaip žmonių interesų gynėjus.

  Anot jos, Ukrainoje yra daugybė problemų, kurių pamatai buvo tvirtinami daugelį metų ir kurias Ukraina turi išspręsti.

  Komentuodama Vladimiro Zelenskio prezidentavimą, Rusijos URM atstovė pažymėjo, kad "vilčių įgyvendinimui būtina investuoti didelį kiekį energijos".

  "Reikia tiesiog pažiūrėti, kas šiandien yra šiuolaikinė Ukraina. Reikia suprasti, kaip galima išspręsti iškilusias problemas, tame tarpe tas, kurios kilo per pastaruosius dešimtmečius", — padarė išvadą Zacharova.

  Dar šia tema

  Ukraina — sąjungininkė, su kuria nereikia jokių priešininkų
  Radoje įvardijo ideologinius spąstus, į kuriuos pateko Zelenskis
  Ukrainoje papasakojo apie dujų telkinių išsekimą
  Lavrovas įvertino Ukrainos ambasadoriaus grįžimo į Maskvą galimybę
  Tegai:
  Ukraina, Rusija, Marija Zacharova

  Svarbiausios temos