01:42 2020 Liepos 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Visi Vašingtono veiksmai Pekino atžvilgiu yra pasirengimas kitam JAV ir Kinijos prekybos sandorio etapui, mano analitikas Aleksandras Asafovas

  VILNIUS, vasario 14 — Sputnik. Tokiu būdu JAV ruošiasi kitam JAV ir Kinijos prekybos sandorio etapui, sakė politologas Aleksandras Asafovas interviu Sputnik radijui.

  "Toks spaudimas, parama įvykiams, vykstantiems Honkonge, ir Kinijos kaltinimų dėl bakteriologinio ginklo sukūrimo, kuris sukėlė koronaviruso pandemiją, tęsimas tai visi elementai naujos kompromisinės sąlygos būsimame sandoryje. Tai niekaip kitaip nepaaiškinama, nes amerikiečių užduotis maksimaliai palenkti Kiniją pagal savo sąlygas ir gauti pačius naudingiausius prekybos santykius", — teigė politologas.

  Asafovas pabrėžė, kad visi šie procesai yra nukreipti prieš Kiniją ir jos kompaniją, o Amerikos vadovybės pareiškimai bus girdimi dažniau.

  Anksčiau JAV sankcijos Kinijos kompanijai "Huawei" atidedamos. Vyriausybė nusprendė pratęsti laikinąją "Huawei Technologies Co., Ltd." bendrąją licenciją iki 2020 metų balandžio 1 dienos ir 114 jos filialų už Amerikos teritorijos ribų.

  Tegai:
  Huawei, prekyba, sandoris, Kinija, JAV

  Svarbiausios temos