01:15 2020 Birželio 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.1116
 • RUB77.4378
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1886)

  Dabar, norėdami patekti iš vienos miesto dalies į kitą, gyventojai turi pereiti per kontrolės punktus, kuriuose visiems matuojama temperatūra

  VILNIUS, vasario 15 — Sputnik. Uhano, tapusio naujo tipo koronaviruso plitimo židiniu, valdžia sustiprino karantino priemones ir uždraudė gyventojams palikti gyvenamųjų namų kompleksus.

  Tai praneša RIA Novosti su nuoroda į pranešimą miesto valdžios tinklalapyje.

  Visuose mikrorajonuose organizuojamas "uždaras valdymas, o gyventojų įėjimas ir išėjimas turi būti griežtai kontroliuojami".

  Kiekviename gyvenamajame komplekse turi būti tik vienas įėjimas. Senesniuose gyvenamuosiuose ar atviro tipo kompleksuose reikia laikytis griežtesnių izoliacijos priemonių.

  Kiekvienas rajonas yra raginamas savarankiškai nustatyti įėjimo į teritoriją ir išėjimo iš jos kontrolės taisykles. Miesto valdžia reikalauja, kad prie išėjimų būtų organizuotas budėjimas, o atsakingi asmenys užregistruotų visus įeinančius ir išeinančius ir išmatuotų jų temperatūrą.

  "Be ypatingų priežasčių pašaliniams asmenims draudžiama patekti į gyvenamųjų kompleksų teritoriją", — teigiama pranešime.

  Anksčiau valdžios institucijos įvedė panašias priemones Huangango mieste, Hubėjaus provincijoje.

  Pernai Kinijos valdžios institucijos informavo PSO apie nežinomos pneumonijos protrūkį Uhane, Hubėjaus provincijoje. Ekspertai nustatė ligos sukėlėją — koronavirusas 2019-nCoV.

  Remiantis naujausiais duomenimis, bendras patvirtintų užsikrėtimo atvejų skaičius pasiekė 66 492, 8096 žmonės išrašyti iš ligoninių ir 1523 mirė.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1886)

  Dar šia tema

  Europos Komisija įvertino koronaviruso įtaką pasaulio ekonomikai
  Veryga: koronavirusas gali pasiekti Lietuvą
  Kinijoje 1716 gydytojų užsikrėtė koronavirusu
  Koronavirusu sergantis vyras dalyvavo konferencijoje Londone
  Tegai:
  Kinija, koronavirusas

  Svarbiausios temos