14:44 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0910
 • RUB78.2874
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  JAV ne kartą kaltino Kiniją kibernetiniais išpuoliais, grėsmėmis stabilumui Artimuosiuose Rytuose, pramoniniu šnipinėjimu, tačiau Kinija paneigė visus kaltinimus ir pareiškė, kad pačios JAV kelia didžiausią grėsmę taikai ir saugumui pasaulyje

  VILNIUS, vasario 16 — Sputnik. Ilgalaikėje perspektyvoje pagrindinė grėsmė Vakarams kyla ne iš Rusijos, o iš Kinijos, mano JAV Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vadovas Adamas Šifas, praneša RIA Novosti.

  "Be abejo, viena pagrindinių grėsmių kyla iš Rusijos — jos kišimasis į demokratinius procesus", — pasakė jis spaudos konferencijoje Miunchene.

  Rusija ne kartą neigė kaltinimus mėginimais paveikti demokratinius procesus įvairiose šalyse, o Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas juos pavadino "absoliučiai nepagrįstais". Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas, kalbėdamas apie tariamą Rusijos kišimąsi į rinkimus skirtingose ​​šalyse, pareiškė, kad nėra jokių faktų, kurie tai patvirtintų.

  "Tačiau tokia pati grėsmė, o ilgalaikėje perspektyvoje, manau, dar didesnė grėsmė — Kinija, jos technologijų naudojimas ir ekonominė galia", — pridūrė Šifas.

  JAV ne kartą kaltino Kiniją kibernetiniais išpuoliais, grėsmėmis stabilumui Artimuosiuose Rytuose, pramoniniu šnipinėjimu. Kinija ne kartą paneigė visus kaltinimus ir pareiškė, kad pačios JAV kelia didžiausią grėsmę taikai ir saugumui pasaulyje.

  Dar šia tema

  Estija pripažino Rusijos "grėsmę" nereikšminga ir įvertino konflikto galimybę
  Nausėda pavadino JAV "Rusijos atgrasymo veiksniu"
  Dūma pareiškė, kad JAV primeta Lietuvai agresyvią retoriką Rusijos atžvilgiu
  JAV biudžetas 2021 metams: pagrindinėmis grėsmėmis pavadintos Rusija ir Kinija
  Tegai:
  grėsmė, Kinija, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos