02:41 2020 Balandžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.0956
 • RUB85.9486
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (61)

  Socialinių tinklų vartotojai aktyviai diskutuoja apie pirmąjį bendrą Sasekso hercogų išėjimą į viešumą po persikėlimo į Kanadą

  VILNIUS, vasario 17 — Sputnik. Princo Hario ir jo žmonos Megan Markl santykiai pasikeitė: atidūs gerbėjai pažymėjo, kad po to, kai jie atsisakė karūnos, įsimylėjusių santykiai dar labiau sustiprėjo.

  Porai nusprendus atsisakyti karališkųjų titulų ir persikėlus į Kanadą, jų gyvenimas tapo daug ramesnis. Tačiau net nepaisant to, Markl ir toliau siekia tobulėjimo: buvusi aktorė savo vyrui paskyrė dietą ir pradėjo "valyti" jo telefoną, pašalindama nepageidaujamus draugus. Tai negalėjo nepaveikti "orų prognozės" poros namuose.

  Kaip pranešė leidinys "People" su nuoroda į šaltinį, Markl ir jos vyro santykiai kardinaliai pasikeitė: poros santykiai sustiprėjo, o meilė tapo gilesnė. Tai pastebėjo ir poros gerbėjai.

  Šventojo Valentino dieną įsimylėjėliai atskrido į Kanadą iš verslo kelionės ir iškart pateko į paparacių objektyvus. Nuo laimės švytintys Haris ir Meghan parodė ne tik visišką vienybę, bet ir stilingą "casual" įvaizdį.

  "Jie yra pamišę dėl vienas kito ir nuo savo meilės", — papasakojo šaltinis ir pažymėjo, kad pagrindinis poros prioritetas dabar yra šeimos laimė.
  Socialinių tinklų vartotojai pažymėjo, kad titulų atsisakymas tapo teisingu sprendimu abiem sutuoktiniams, ir gyrė porą už tai, kad šioje kelionėje jie atsisakė privataus lėktuvo ir pradėjo skraidyti reguliariais komerciniais reisais, kad nepasikartotų skandalas su ekologijos aktyvistais.
  Temos:
  Karališkosios naujienos (61)

  Dar šia tema

  "Gilus liūdesys": princas Haris papasakojo apie titulo atsisakymo pasekmes
  Dėl ko verkė Megan tėvas: Tomas Marklas davė interviu britų televizijai
  Megan Markl ir princas Haris laikinai grįžta į JK
  Tegai:
  Megan Markle, Princas Haris

  Svarbiausios temos