05:47 2020 Rugpjūčio 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1813
 • RUB86.5850
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (97)

  Kembridžo hercogienė ilgą laiką buvo savo varžovės Megan Markl šešėlyje ir nedrįso parodyti savo lyderystės sugebėjimų

  VILNIUS, vasario 18 — Sputnik. Nebūdingas princo Viljamo žmonos Keitės Midlton aktyvumas nustebino britus: po Megan Markl "pasitraukimo" hercogienė "išskėtė sparnus" ir užėmė vadovaujamą poziciją šeimoje.

  Po skandalingo princo Hario ir jo žmonos karališkųjų titulų atsisakymo, Midlton ėmė vis daugiau rodytis viešumoje. Hercogienė nepabijojo atkreipti į save visuomenės dėmesį ir leidosi viena į turą, taip pat pradėjo asmeninį edukacinį projektą vaikams.

  Kaip pranešė leidinys "Daily Mail", akivaizdi Keitės Midlton transformacija nustebino visuomenę: išėjusi iš Markl šešėlio, hercogienė ėmė elgtis tvirčiau ir dalykiškiau.

  "Jos balsas pradėjo skambėti vis garsiau, ji įgauna autoritetą monarchų šeimoje. Buvo laikas, kai visi manė, kad ji nesistengia maksimaliai. Dabar Keitė supranta, ką gali nuveikti užimdama savo pareigas", — pasakojo leidinio šaltinis.

  Atlikę viešąją apklausą, ekspertai nustatė, kad Midlton veikla pritraukė 200 tūkstančių žmonių dėmesį ir padarė ją kone gerbiamiausiu karališkosios šeimos nariu. Tokie rodikliai turi tik motyvuoti hercogienę, kasdien stiprindami jos tikėjimą savo jėgomis.

  O štai Midlton konkurentė Megan Markl sulaukia visuomenės pašaipos dėl jos bandymų gauti holivudinę vyro versiją: Markl nusiuntė princą Harį pas trichologą ir privertė laikytis griežtos dietos.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (97)

  Dar šia tema

  Žiniasklaida sužinojo apie kivirčą tarp Didžiosios Britanijos princų Viljamo ir Hario
  Pirmasis princo Viljamo ir Keitės pasirodymas po "Megxit" — video
  Keitė Midlton apsilankė vaikų centre Velse — video
  Tegai:
  Didžioji Britanija, karališkoji šeima, Keitė Midlton

  Svarbiausios temos