11:53 2020 Spalio 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1698
 • RUB92.4606
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  "Amazon" generalinis direktorius Džefas Bezosas taip pat kreipėsi į bendroves, įvairių šalių vyriausybes, tarptautines organizacijas ir paprastus žmones su prašymu pradėti bendrą darbą

  VILNIUS, vasario 18 — Sputnik. Turtingiausias pasaulio žmogus, "Amazon" generalinis direktorius Džefas Bezosas paskelbė apie naujo fondo — "Bezos Earth Fund" — sukūrimą kovai su klimato kaita. Apie tai jis rašė savo Instagram'e.

  "Noriu patobulinti jau išnagrinėtus metodus ir atrasti naujus metodus kovai su pražūtingais klimato pokyčių padariniais", — rašo Bezosas.

  Siekdamas atremti "didžiausią grėsmę mūsų planetai", jis paskirs dešimt milijardų dolerių. Anot Bezoso, šiais pinigais Žemės fondas finansuos mokslininkų, aktyvistų ir nevyriausybinių organizacijų, kurios užsiima šios problemos sprendimu, darbą.

  "Pradėsiu skirti dotacijas šią vasarą", — sakė milijardierius.

  Jis taip pat kreipėsi į bendroves, įvairių šalių vyriausybes, tarptautines organizacijas ir paprastus žmones su prašymu pradėti bendrą darbą.

  "Žemė — tai, kas mus visus vienija, saugokime ją kartu", — pasiūlė Bezosas.

  Anksčiau pranešta, kad Džefas Bezosas vėl pateko į turtingiausių pasaulio žmonių sąrašą pagal "Forbes". Turėdamas 115,5 milijardo dolerių rodiklį, jis aplenkė "Louis Vuitton Moet Hennessy" prezidentą Bernarą Arno, kurio turtas vertinamas 112,9 milijardo dolerių.

  Dar šia tema

  Vakarų ekspertai įvardijo tuos, kurie padeda Putinui "žlugdyti Vakarus"
  "Miuncheno" rezultatai: pasaulis ant didžiulių sukrėtimų slenksčio
  Tegai:
  gelbėjimas, Amazon, klimato kaita

  Svarbiausios temos