09:25 2020 Kovo 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1034
 • RUB88.1385
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Trampas dar kartą pabrėžė, kad vadinamosios "Rusijos bylos", kurią ištyrė specialusis prokuroras Robertas Miuleris, inicijavimas buvo neteisėtas ir paremtas "suklastota byla"

  VILNIUS, vasario 19 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas neatmetė galimybės kreiptis į teismą prieš tuos, kurie dalyvavo organizuojant tyrimą prieš jį.

  Trampas dar kartą pabrėžė savo Twitter paskyroje, kad vadinamosios "Rusijos bylos", kurią ištyrė specialusis prokuroras Robertas Miuleris, inicijavimas buvo neteisėtas ir paremtas "suklastota byla".

  Vašingtonas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Алексей Агарышев

  "Visa operacija buvo visiška apgaulė. Jei nebūčiau prezidentas, kreipčiausi į teismą dėl kiekvieno iš jų... Bet galbūt aš taip ir padarysiu", — rašė Trampas.

  Specialusis prokuroras Robertas Miuleris (Robert Mueller) baigė daugiau nei dvejus metus trukusį tyrimą 2019 metų balandžio mėnesį.

  Jis patvirtino kaltinimus Rusijai dėl kišimosi į JAV rinkimus, kuriuos Maskva neigia, tačiau nerado jokių įrodymų apie Trampo "slaptą susitarimą" su Rusija, kuris buvo paneigtas tiek Kremliuje, tiek Baltuosiuose rūmuose.

  Miuleris taip pat nepadarė išvados, ar Trampas tyrimo metu kliudė teisingumui.

  Tuo tarpu Rusijos Valstybės Dūmos užsienio reikalų komiteto narys Antonas Morozovas pakomentavo šį JAV prezidento Donaldo Trampo pareiškimą.

  Anot Morozovo, nepaisant politinių nesutarimų, Rusija pritaria perspektyvai plėtoti "bet kokius ryšius su JAV", tarp jų ir prekybinius bei ekonominius.

  Jis pridūrė, kad Rusija yra didžiausia išteklių tiekėja tarptautinei rinkai, o iš Trampo pusės atsiriboti nuo Maskvos dėl politinių problemų būtų nelogiškas sprendimas.

  Dar šia tema

  Koronavirusas pakirto OPEC: Rusija skiriasi su karteliu
  Anglies reikalai: "juodoji imperatorienė" spręs JAV prezidento rinkimų likimą
  Tegai:
  byla, Robertas Miuleris, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos