16:29 2021 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2101
 • RUB89.0850
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Amerikiečių dainininkė Los Andželo gatvėse pasirodė raudonais trumpais marškinėliais, baltais šortais ir medicininiu batu

  VILNIUS, vasario 19 — Sputnik. Interneto vartotojus nustebino amerikiečių dainininkės Britney Spears išvaizda. Dainininkė su sužeista koja pateko į fotoaparatų objektyvus.

  Atlikėja viešumoje pasirodė raudonais trumpais marškinėliais, baltais šortais ir medicininiu batu. Daugelis interneto vartotojų pastebėjo, kad Spears turi antsvorio. Kai kurie padarė prielaidą, kad to priežastimi tapo vaistų vartojimas.

  "Manau, kad ji atrodė patinusi, tai gali būti šalutinis vaistų poveikis", — Twitter parašė vartotoja vardu Lola.

  ​Praėjusių metų balandį paaiškėjo, kad dainininkė kreipėsi pagalbos į psichiatrijos kliniką. Anot leidinio "TMZ", Spears hospitalizacija buvo susijusi su jos tėvo liga, kuriam dėl žarnyno problemų buvo atliktos dvi operacijos.

  Dainininkės, kuri vartojo alkoholį ir narkotikus, psichikos sveikata sutriko 2007 metais, po skyrybų su vyru Kevinu Federlainu. Spears ir Federlainas buvo susituokę nuo 2004 metų spalio iki 2007 metų liepos. Jie turi du sūnus, kurie pagal teismo nuosprendį gyvena kartu su tėvu.

  Dar šia tema

  Dainininkė Britney Spears tapo rinkimų Izraelyje perkėlimo priežastimi
  Britney Spears atsidūrė psichiatrijos ligoninėje
  Britney Spears išvaizda po gydymo psichikos ligoninėje įbaugino gerbėjus
  Ukrainiečių gimnastas išmokė Britney Spears atlikti salto
  Tegai:
  JAV, Los Andželas, Britney Spears

  Svarbiausios temos