18:54 2021 Balandžio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2558)

  Kuveito aktyvistė atsiliepė į garsaus aktoriaus iš Kinijos Džekio Čano pasiūlymą. Aktorius pažadėjo sumokėti milijono juanių (143 tūkst. USD) atlygį tam, kuris atras vaistus nuo koronaviruso

  VILNIUS, vasario 19 — Sputnik. Garsi Kuveito tinklaraštininkė ir visuomenės veikėja Salva al-Matiri pareikalavo milijardo Kuveito dinarų (daugiau nei 3,2 milijardo dolerių) už metodą, kurį ji neva sukūrė naujo tipo koronavirusui gydyti. Ji savo darbą su gydymo aprašymu atnešė į Kinijos ambasadą Kuveite, nurodo al-Matiri socialiniame tinkle "Snapchat".

  "Aš esu priešais Kinijos ambasadą, atėjau pateikti pastabų apie koronaviruso gydymo metodus", — sakė al-Matiri, rodydama atspausdintus lapus Kinijos ambasadoriui Kuveite.

  Prieš pasirodydama priešais Kinijos ambasadą, al-Matiri savo "Youtube" kanale paskelbė vaizdo įrašą, kuriame ji reikalavo į savo banko sąskaitą pervesti milijardą Kuveito dinarų (daugiau nei 3,2 milijardo dolerių), kad galėtų pasidalyti koronaviruso gydymo metodu.

  Kuveito aktyvistė atsiliepė į garsaus aktoriaus iš Kinijos Džekio Čano pasiūlymą. Aktorius pažadėjo sumokėti milijono juanių (143 tūkst. USD) atlygį tam, kuris atras vaistus nuo koronaviruso.

  Kaip anksčiau rašė "Strait Times", Čanas 2019-nCoV koronaviruso vakcinos kūrėjui pažadėjo milijoną juanių.

  Gruodžio pabaigoje Kinijos valdžia pranešė apie nežinomos kilmės pneumonijos protrūkį tankiai apgyvendintame Uhano mieste, Hubei provincijoje. Ligą sukėlė naujas koronaviruso tipas — 2019-nCoV.

  Naujasis koronavirusas: geografija, simptomai ir prevencija
  © Sputnik
  Naujasis koronavirusas: geografija, simptomai ir prevencija
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2558)

  Dar šia tema

  Koronaviruso epicentras: Kinijos miestas, nuo kurio viskas prasidėjo
  Koronavirusas pakirto OPEC: Rusija skiriasi su karteliu
  SAM: iš Kinijos grįžęs lietuvis koronavirusu neserga
  Ekspertas papasakojo apie koronaviruso priklausomybę nuo orų
  Tegai:
  Džekis Čanas, koronavirusas

  Svarbiausios temos