11:04 2021 Balandžio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1970
 • RUB92.2336
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (182)

  Motinos meilė neturi ribų: karalienė jaudinamai pasveikino sūnų su 60-mečiu, užmerkusi akis į jo dalyvavimą sekso skandale ir gėdingą išvarymą iš rūmų

  VILNIUS, vasario 20 — Sputnik. Vasario 20 dieną vienam Didžiosios Britanijos karalienės palikuonių princui Endriui (Andrew) sukanka 60 metų: švelnus Elžbietos II sveikinimas sukėlė britų pasipiktinimą.

  Princo Hario ir Megan Markl sprendimas atsisakyti karališkųjų privilegijų sutapo su didelio skandalo, susijusio su princu Endriumi, pasekmėmis. Tuomet Jos Didenybės sūnus atvirai prabilo apie savo draugystę su pedofilu, nebijodamas būsimų pasekmių. Tačiau jos neprivertė ilgai laukti: hercogui buvo atvirai užsiminta apie sosto atsisakymą.

  Socialinių tinklų vartotojai sukritikavo jaudinamą karalienės gestą: per 60-ąjį princo Endriaus gimtadienį Elžbieta II užmerkė akis į jo nusižengimą.

  Karalienė parodė retą nuotrauką iš archyvo: ant nespalvotos nuotraukos Jos Didenybė rankose laiko mažą besišypsantį Endrių, kuris aprengtas tradicine monarchų apranga.

  Gerbėjai neigiamai sureagavo į tai, kad hercogo gimtadienis karalystėje skelbiamas tuo metu, kai jis turėtų būti apklausiamas.

  "Rimtai? Kažkaip netinka pastariems įvykiams"; "Endriau, padovanok sau dovaną ir pasiduok FTB"; "Ištrinkite įrašą, po skandalo negalima to skelbti", — rašė pasipiktinę britai.

  Įdomu tai, kad net maištingoji Megan Markl netoleruoja princo Endriaus ir atsisakė susitikti su juo nuo pat pirmos dienos, kai susipažino.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (182)

  Dar šia tema

  Trampas "užmigo", kai karalienė Elzbieta II sakė tostą — video
  Didžiosios Britanijos karalienė ruošiasi perleisti sostą savo sūnui
  Elžbieta II sutiko su princo Hario ir Megan noru pradėti "naują gyvenimą"
  Tegai:
  Didžioji Britanija, Elžbieta II, karališkoji šeima, karalienė

  Svarbiausios temos