07:40 2021 Balandžio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (184)

  Anksčiau Sasekso hercogų šeima išleido dešimtis tūkstančių svarų sterlingų naujam tinklalapiui "Sussex Royal" ir planavo jį įregistruoti kaip tarptautinį prekės ženklą

  VILNIUS, vasario 20 — Sputnik. Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II uždraudė Sasekso hercogui princui Hariui ir jo žmonai Megan Markl naudoti pelningą prekės ženklą "Sussex Royal", jiems atsisakius savo karališkųjų privilegijų. Apie tai praneša britų leidinys "The Daily Mail".

  Anot laikraščio, po derybų Elžbieta II ir aukšto rango pareigūnai priėjo prie išvados, kad "Megxit" fone būtų nelogiška palikti Sasekso hercogų šeimai teisę vartoti žodį "Royal" savo "firminiame ženkle".

  Anksčiau Haris ir Megan Markl išleido dešimtis tūkstančių svarų sterlingų naujam tinklalapiui "Sussex Royal", kuris atitiktų jų ypač populiarią Instagram paskyrą, kuri turi daugiau nei 11 milijonų sekėjų.

  Jie taip pat norėjo įregistruoti "Sussex Royal" kaip tarptautinį prekės ženklą, su kuriuo jie ketino parduoti įvairius daiktus: drabužius, raštinės reikmenis, knygas ir mokomąją medžiagą. Haris ir Megan taip pat ėmėsi priemonių kurti naujas labdaringas organizacijas — "Sussex Royal" ir Sasekso hercogo bei hercogienės fondą ("The Foundation of the Duke and Duchess of Sussex").

  Dabar akivaizdu, kad princas Haris ir jo žmona turės pakeisti prekės ženklą, sakoma straipsnyje.

  Tačiau, kaip pažymi leidinys, dabar yra laikotarpis, kai karalienė ir Sasekso hercogai sprendžia paskutinius klausimus ir susitarimus. Tuo pačiu metu, anot leidinio, yra pagrindo manyti, kad princas Haris ir Megan Markl jau susitaikė su tuo faktu, kad negalės naudoti "Sussex Royal" prekės ženklo savo veikloje.

  "Tačiau toks variantas yra reikšmingas smūgis Sasekso hercogams, kuriems dabar reikia viską pradėti iš naujo ir viską perregistruoti — pradedant savo interneto svetaine ir baigiant labdaros organizacijomis — su nauju pavadinimu", — rašo laikraštis.

  Pirmą kartą Haris ir Megan "Sussex Royal" prekės ženklą pradėjo naudoti praėjusiais metais.

  Anot leidinio, Sasekso hercogai galutinai nustos eiti vyresniųjų karališkosios šeimos narių pareigas kovo 31 dieną. Būtent tada jie nustos atstovauti karalienei oficialiuose renginiuose ir pradės visiškai savarankišką finansinį gyvenimą.

  Haris ir Megan ketina persikelti į Šiaurės Ameriką, tačiau, remiantis ankstesniais jų pareiškimais, jie planuoja reguliariai atvykti į Britaniją.

  Tikimasi, kad jie dalyvaus pamaldose Vestminsterio abatijoje kovo 9 dieną. Greičiausiai tai bus paskutinis jų viešas pasirodymas kaip oficialių karališkosios šeimos narių kartu su karaliene ir aukšto rango pareigūnais.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (184)

  Dar šia tema

  "Gilus liūdesys": princas Haris papasakojo apie titulo atsisakymo pasekmes
  Megan Markl planuoja užimti Trampo vietą
  Megan Markl ir princo Hario santykiai kardinaliai pasikeitė
  Megan Markl vyras perspėtas apie nužudymo grėsmę
  Tegai:
  karališkoji šeima, Megan Markle, Princas Haris

  Svarbiausios temos