11:55 2021 Balandžio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1970
 • RUB92.2336
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (182)

  Pasak ekspertų, Didžiosios Britanijos karalienės niekinimas gali turėti neigiamų pasekmių maištingiems Sasekso hercogams

  VILNIUS, vasario 24 — Sputnik. Princas Haris ir jo žmona Megan Markl vėl supykdė britus: neseniai paskelbtas sutuoktinių kreipimasis į pasaulio bendruomenę sukėlė britų pyktį ir nuostabą.

  Princas Haris ir jo žmona padarė atvirą pareiškimą: pora paskelbė pareiškimą, kuriame atskleidė slaptas "Megxit" sąlygas. Ir nors pora pažymėjo, kad jie sutiko su karalienės Elžbietos II sąlygomis nenaudoti savo titulų komerciniais tikslais, jų pareiškimas paliko nemalonų jausmą kiekvieno gerbėjo sieloje.

  Kaip pranešė leidinys "Daily Mail", Megan Markl ir princo Hario pareiškimas tiesiogine prasme pritrenkė britus: šeimos gerbėjams nepatiko nepagarbus tonas, kuriuo hercogai kalbėjo apie Jos Didenybės sprendimą.

  Pora užsiminė, kad karalienė neturi juridinių teisių į bet kokį draudimą. Po to karališkieji ekspertai padarė išvadą, kad padėtis pradėjo blogėti, o pora pagaliau parodė savo tikrąjį veidą.

  "Reikalas tas, kad jie pareiškė, jog karališkoji šeima netrukdys naudoti jų titulų, nors jie vargu ar ketino tai daryti. Nebuvo verta pabrėžti tai tokiu būdu", — pažymėjo ekspertas Ričardas Fitzviljamas.

  Galbūt, atsižvelgiant į pastaruosius įvykius, hercogai tiesiog sumišo: porą išgąsdino "maišto" padariniai ir netikėta nužudymo grėsmė.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (182)

  Dar šia tema

  Dėl ko verkė Megan tėvas: Tomas Marklas davė interviu britų televizijai
  Megan Markl ir princas Haris laikinai grįžta į JK
  Megan Markl ir princo Hario santykiai kardinaliai pasikeitė
  Megan Markl vyras perspėtas apie nužudymo grėsmę
  Tegai:
  Didžioji Britanija, karališkoji šeima, Megan Markle, Princas Haris

  Svarbiausios temos