20:25 2020 Rugpjūčio 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1813
 • RUB86.5850
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Jis pabrėžė, kad grąžino tėvų paskolą, o Billie Eilish moka tėvams atlyginimą už tai, kad jie keliauja kartu į turus ir padeda

  VILNIUS, vasario 25 — Sputnik. Amerikiečių dainininkės Billie Eilish brolis, muzikantas ir kompozitorius Finneas O'Connell'is atsakė Twitter'yje žmogui, kuris teigė, kad jiems pavyko išgarsėti dėl tėvų ryšių, pranešė "Billboard".

  Anot leidinio, "trolio" pareiškimas vėliau buvo ištrintas, tačiau O'Connell'io žodžiai liko.

  "Mūsų tėvai (Maggie Baird ir Patrick'as O'Connell'is) niekada negalėjo visiškai finansiškai mūsų paremti vaidindami filmuose. Tėtis dirbo statybvietėje 12 valandų septynias dienas per savaitę, o mano mama mokė. Jie mums suteikė visišką meilę, bet nieko nepažinojo įrašų industrijoje", — rašė Finneas.

  Jis pabrėžė, kad grąžino tėvų paskolą, o Billie Eilish moka tėvams atlyginimą už tai, kad jie keliauja kartu į turus ir padeda.

  "Jie daug kartų mums sakė, kad dirbs mums nemokamai", — sakė muzikantas.

  Anot jo, pavyduoliai klysta kaltindami jį ir jo seserį "nesąžiningai" pelyta sėkme.

  Šiais metais dainininkės broliui ir pačiai Billie pavyko laimėti daugybę prestižinių apdovanojimų, įskaitant penkis "Grammy", taip pat koncertuoti "Oskarų" teikimo ceremonijoje ir įrašyti dainą naujajam Džeimso Bondo filmui "No time to die".

  Dar šia tema

  The Weekend pristatė pagrindinį treką iš naujojo albumo — video
  Nepaisant ligos, Eltonas Džonas ir toliau gastroliuos Naujojoje Zelandijoje
  Tegai:
  sėkmė, šeima, brolis, dainininkas, dainininkė

  Svarbiausios temos