11:47 2021 Balandžio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1970
 • RUB92.2336
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (182)

  Praėjusios savaitės pabaigoje karališkojoje šeimoje kilo naujas skandalas, kai Sasekso hercogai paskelbė, kad Elžbieta II neturi teisės naudoti žodžio "karališkasis" už šalies ribų

  VILNIUS, vasario 25 — Sputnik. Britanijos princo Čarlzo biografas Tomas Baueris (Tom Bower) Sasekso hercogienę, princo Hario žmoną Megan Markl pavadino "pikta", taip pat apkaltino ją noru "pasipelnyti iš karališkosios šeimos" be jokio rūpesčio dėl Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II.

  Tai praneša britų leidinys "The Daily Mail" su nuoroda į Bauerio žodžius laidoje "Good Morning Britain".

  Praėjusios savaitės pabaigoje Sasekso hercogų tinklalapyje pasirodė pareiškimas, kad, nutraukę savo kaip vyresniųjų karališkosios šeimos narių pareigas, jie nebegalės vartoti žodžio "karališkas" (angl. "royal") savo "prekės ženkle". Po "Megxit" princas Haris ir jo žmona turės atsisakyti pelningo prekės ženklo "Sussex Royal", į kurio plėtrą jie daug investavo.

  Kaip rašė "The Daily Mail", pradinė žinia Sasekso hercogų svetainėje buvo gerai apgalvota ir buvo patvirtinta, kad jie po kovo 31 dienos atsisakys prekės ženklo. Tačiau vėliau jie išleido "papildymą", kurį griežtai sukritikavo karališkosios šeimos šalininkai.

  Naujoje princo Hario ir Megan Markl žinutėje pranešama, kad Elžbieta II "neturi jokios kompetencijos" žodžiui "karališkasis" už JK ribų, o monarchija ir Didžiosios Britanijos vyriausybė "bus bejėgės sustabdyti" Sasekso hercogus, jei jie nuspręstų šį žodį vartoti už Jungtinės Karalystės ribų.

  "Ji ne taip seniai tapo karališkosios šeimos nare ir ją paliko. Tačiau ji nori išeiti su savo sąlygomis", — sakė Baueris.

  Anot jo, Sasekso hercogų pranešime žodžių pasirinkimas karalienei buvo šiurkštus, o Megan Markl bando užsidirbti pinigų iš karališkosios šeimos, neatsižvelgdama į Elžbietos II jausmus.

  "Šis pareiškimas buvo piktybiškas Megan įniršis. Megan gauna tai, ko nori", — sakė Baueris.

  Kaip teigė karališkasis biografas, Markl "neturi statuso už karališkosios šeimos ribų".

  Temos:
  Karališkosios naujienos (182)

  Dar šia tema

  Hariui ir Megan uždrausta naudoti pelningą karališkąjį prekės ženklą
  Elžbieta II kreipėsi į skandalingąjį sūnų ir supykdė britus
  Sasekso kunigaikščiai atskleidė slaptas "Megxit" sąlygas
  Tegai:
  Elžbieta II, Didžioji Britanija, Princas Haris, Megan Markle

  Svarbiausios temos