10:00 2020 Kovo 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1034
 • RUB88.1385
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (688)

  Anksčiau prezidento Donaldo Trampo administracija iš JAV Kongreso paprašė papildomų 2,5 milijardo dolerių kovai su koronavirusu

  VILNIUS, vasario 25 — Sputnik. Padėtis dėl koronaviruso JAV gerėja, užsikrėtę sveiksta, pareiškė JAV prezidentas Donaldas Trampas.

  "Galite paklausti apie koronavirusą, kuris yra kontroliuojamas mūsų šalyje. Pas mus labai mažai žmonių serga... Žmonės sveiksta, jiems viskas gerėja. Iš laivo išvežėme keletą amerikiečių, tai buvo teisinga, jie yra karantine. Manome, kad jie netrukus bus geros formos", — cituoja Trampą RIA Novosti.

  "Manau, kad visa situacija pradės gerėti, daug talentų, daug pastangų dedama tam, tam skyrėme 2,5 milijardo dolerių", — pabrėžė jis.

  Iki vasario 24 dienos JAV buvo užregistruoti 14 žmonių, kuriems nustatytas virusas. Be to, kaip pranešta anksčiau, 36 amerikiečiai iš kruizinio laivo "Diamond Princess" ir trys iš Uhano buvo evakuoti į JAV jau užsikrėtę ir dabar yra karantine. Iš viso 425 amerikiečiams buvo atlikta patikra dėl koronaviruso.

  Anksčiau prezidento Donaldo Trampo administracija iš JAV Kongreso paprašė papildomų 2,5 milijardo dolerių kovai su koronavirusu.

  2019 metų gruodžio 31 dieną Kinijos valdžios institucijos informavo Pasaulio sveikatos organizaciją apie nežinomos pneumonijos protrūkį centrinėje šalies dalyje (Hubėjaus provincijoje) esančiame Uhano mieste. Ekspertai nustatė ligos sukėlėją — tai yra naujas koronavirusas 2019-nCoV. Liga greitai peraugo į epidemiją. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ligos protrūkį pripažino tarptautinio lygio ekstremalia situacija ir suteikė ligai oficialų pavadinimą — COVID-2019.

  Naujausiais duomenimis, nuo šios ligos Kinijoje jau mirė 2663 žmonės, išgydyta daugiau nei 27,2 tūkst.

  Taip pat, PSO duomenimis, už Kinijos ribų užsikrėtė 2069 žmonės, mirė 23.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (688)

  Dar šia tema

  Ukrainos SAM uždraudė perduoti produktus evakuotiems iš Kinijos
  Žiniasklaida: JAV senatoriams per slaptą konferenciją bus pasakojama apie koronavirusą
  Kauno oro uoste tikrinami keleiviai iš Italijos dėl koronaviruso simptomų
  Tegai:
  Donaldas Trampas, koronavirusas, JAV

  Svarbiausios temos