19:10 2021 Balandžio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2558)

  URM rekomenduoja Lietuvos piliečiams, vykstantiems ar jau esantiems Ispanijoje, išlikti budriems, su savimi visuomet turėti galiojančius asmens dokumentus, saugoti asmeninius daiktus, vengti masinių susibūrimų

  VILNIUS, vasario 26 — Sputnik. Užsienio reikalų ministerija (URM) skelbia, kad pietinėje Tenerifės dalyje karantinui uždarytame viešbutyje "H10 Costa Adeje Palace" yra trys Lietuvos piliečiai. Informaciją ministerija patvirtino savo svetainėje.

  "Lietuvos ambasados Madride žiniomis, šiuo metu žinoma apie tris Lietuvos piliečius, esančius karantinui uždarytame viešbutyje Tenerifėje. Į Tenerifę jie atvyko iš Didžiosios Britanijos. Jie patys susisiekė su ambasada. Ambasada palaiko su jais ryšį", — rašoma pranešime žiniasklaidai.

  Antradienį pasklido žinios, kad Tenerifėje karantinui buvo uždarytas viešbutis po to, kai paaiškėjo, kad gydytojui iš Italijos nustatytas koronavirusas. Dabar, remiantis vietos spaudos pranešimais, tą pačią diagnozę patvirtino ir jo žmonai.

  Gydytojas su žmona atvyko ilsėtis į Kanarų salas iš Lombardijos, kur kilo koronaviruso protrūkis.

  Iš viso visame pasaulyje šiuo virusu užsikrėtė daugiau kaip 80 tūkst. žmonių, dauguma atvejų užregistruoti Kinijoje.

  Pirmadienį PSO perspėjo, kad reikia nuodugnesnių globalių pasirengimų galimai pandemijai. Ir nors pagal turimus duomenis mirčių skaičius neviršija 1–2 proc., gydytojai mano, kad tikras mirštamumo lygis dar nežinomas.

  Tuo tarpu koronaviruso protrūkis ir toliau daro įtaką pasaulio ekonomikai: po Londono ir Niujorko akcijų nuvertėjimo, kainų kritimas pastebėtas ir Japonijos biržose.

  Naujasis koronavirusas: geografija, simptomai ir prevencija
  © Sputnik
  Naujasis koronavirusas: geografija, simptomai ir prevencija
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2558)
  Tegai:
  Lietuvos respublikos užsienio reikalų ministėrija (URM), Lietuvos pilietis, Ispanija, Tenerifė, koronavirusas

  Svarbiausios temos