06:13 2020 Lapkričio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1890
 • RUB90.0123
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Kijeve, šalia prezidento Zelenskio biuro, protestuojančių medikų piketo metu save padegė Sumų regiono gyventojas Aleksandras Burlakovas

  VILNIUS, vasario 26 — Sputnik. Trečiadienį šalia Zelenskio biuro vyksta gydytojų mitingas, kurio dalyviai priešinasi medicinos įstaigų likvidavimui, siekiant optimizuoti ir pertvarkyti komunalines ne pelno įmones, rašo RIA Novosti.

  Sveikatos priežiūros darbuotojai taip pat planuoja dėl sveikatos priežiūros reformos surengti posėdžius Aukščiausiojoje Radoje, dalyvaujant gydytojams iš visos Ukrainos ir sveikatos priežiūros pareigūnams.

  Kaip matyti iš transliacijos, kurią vykdo Ukrainos televizijos kanalas "Direct", per šį mitingą save padegė vyras. Mitinguotojai bei policija greitai jį užgesino, jis gyvas ir sąmoningas.

  Vyras, prisistatęs kaip Sumų regiono gyventojas Aleksandras Burlakovas, žurnalistams sakė, kad jis nebuvo medicininio mitingo dalyvis, tačiau piketavo vienas ir kelias dienas buvo šalia Zelenskio biuro. "Valdžia manęs negirdi", — sakė jis.

  Burlakovas protestuoja prieš tai, kad vietos valdžia neleido bendruomenei pasidalinti žemės. "Tai ne pirmas kartas, kai aš atvažiuoju čia (į Kijevą — Sputnik), jokios naudos... Aš tik noriu būti išgirstas", — pridūrė jis.

  Vyrui buvo iškviesta greitoji pagalba, jis paguldytas į ligoninę.

  Dar šia tema

  Žiniasklaida: Zelenskis pasiūlė, kad ES Didžiąją Britaniją pakeistų Ukraina
  Atgailauja už TSRS. Kam įsipareigojo Zelenskis Lenkijoje
  Zelenskio patarėjas keikėsi dėl dujų kainų
  Pompėjas teigė, kad Zelenskio vizitui į JAV nebuvo sąlygų
  Tegai:
  Vladimiras Zelenskis, Kijevas

  Svarbiausios temos