16:39 2020 Kovo 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1034
 • RUB88.1385
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Metų netektys — 2020 (13)

  John'as Franzese yra žinomas kaip Kolombo mafijos šeimos, kurios hierarchijoje iki dešimtojo dešimtmečio vidurio jis užėmė antrąją vietą, narys

  VILNIUS, vasario 26 — Sputnik. Vienas garsiausių Amerikos gangsterių John'as Franzese vyresnysis, pravarde Sonny, mirė Niujorko ligoninėje, eidamas 104-uosius gyvenimo metus, praneša "Sky News".

  Franzese yra žinomas kaip Kolombo mafijos šeimos, prie kurios jis prisijungė būdamas 33 metų, narys. Iki dešimtojo dešimtmečio vidurio jis užėmė antrąją vietą jos hierarchijoje.

  Gangsteris buvo ne kartą teistas už banko plėšimus ir žmogžudystes. Paskutinį kartą jis buvo nubaustas laisvės atėmimo bausme 2011 metais, tačiau jau 2017 metais dėl garbaus amžiaus buvo paleistas į laisvę.

  Franzese turi tris sūnus, dvi dukteris ir daugybę anūkų bei proanūkių.

  2019 metų gegužę JAV mirė garsusis gangsteris Frank'as Lucas'as. Tų pačių metų kovą buvo nužudyta Gambino šeimos galva Gambino Francesco Cali. Jis tapo pirmuoju mafijos bosu, su kuriuo susidorota Niujorke nuo 1985 metų gruodžio.

  "Penkios šeimos" — tai didžiausi ir įtakingiausi Italijos ir Amerikos mafijos klanai, kontroliuojantys organizuotą nusikalstamumą Niujorke: Bonanno, Gambino, Genovese, Colombo ir Lucchese. Įtakos zonos yra ribojamos specialiosios tarybos — komisijos posėdyje.

  Temos:
  Metų netektys — 2020 (13)
  Tegai:
  mafija, JAV

  Svarbiausios temos