01:23 2020 Balandžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.0956
 • RUB85.9486
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Liuksemburgo ambasadorius Rusijoje Žanas Klodas Knebeleris pasisakė už tai, kad "būtų sukurta nauja saugumo architektūra, kuri įveiktų šią atskirtį ir apimtų transatlantinę ir Eurazijos dalis"

  VILNIUS, vasario 27 — Sputnik. Rusija ir NATO turi plėtoti dialogą, pastebėtas "tylos lygis" tarp šalių tampa pavojingas, interviu RIA Novosti sakė Liuksemburgo ambasadorius Rusijoje Žanas Klodas Knebeleris (Jean-Claude Knebeler).

  "Tylos lygis, kurį stebime tiek iš Rusijos, tiek iš NATO pusės, tampa pavojingas. Būtina sustiprinti dialogą. Svarbiausia yra kalbėtis. Kai tai darome, bandome suprasti partnerio požiūrį, net jei mes su juo nesutinkame. Jei bus bendravimas kariniu lygmeniu, tai padės išvengti klaidingų interpretacijų, tam tikrų manevrų, veiksmų, kurie gali sukelti rimtų padarinių", — sakė ambasadorius.

  Diplomatas pasisako už tai, kad "būtų sukurta nauja saugumo architektūra, kuri įveiktų šią atskirtį ir apimtų transatlantinę ir Eurazijos dalis".

  "Iš savo istorijos mano šalis suprato, kad mažai valstybei yra pavojinga būti tarp dviejų didelių blokų. Tai tarsi kumpio gabalas tarp dviejų duonos riekelių sumuštinyje — yra rizika, kad būsi suvalgytas. Norėčiau turėti tokią saugumo architektūrą, kuri apjungtų Rusiją ir NATO, galbūt vadovaujant ESBO", — sakė jis.

  Liuksemburgas yra viena iš Šiaurės Atlanto aljanso valstybių.

  Dar šia tema

  Ukrainos gynybos ministerija tikisi, kad jos statusas NATO bus pakeistas į "partnerystę"
  Kariniame parade Estijoje dalyvaus NATO kariai ir technika
  Tegai:
  santykiai, Liuksemburgas, Rusija, NATO

  Svarbiausios temos