14:39 2020 Rugpjūčio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Svetainėje rašoma, kad Zelenskis 1995–2000 metais studijavo Kijevo nacionaliniame ekonomikos universitete ir įgijo teisininko išsilavinimą

  VILNIUS, vasario 27 — Sputnik. Ukrainos prezidento Vladimiro Zelenskio biografijoje, paskelbtoje jo oficialioje svetainėje, yra neteisingos informacijos apie aukštojo išsilavinimo įgijimo vietą, RIA Novosti papasakojo Kijevo Vadimo Getmano nacionalinio ekonomikos universiteto Kryvyj Riho ekonomikos institutas.

  Svetainėje rašoma, kad Zelenskis 1995–2000 metais studijavo Kijevo nacionaliniame ekonomikos universitete ir įgijo teisininko išsilavinimą.

  "Mes esame Kijevo Vadimo Getmano nacionalinio ekonomikos universiteto filialas. Dabartinis prezidentas Vladimiras Zelenskis yra įgijęs išsilavinimą pas mus", — sakė institute.

  Be to, prezidento tinklalapyje nurodoma, kad Zelenskis nuo 1995 metų mokėsi teisės mokslų doktorantūroje. Tačiau universiteto tinklalapyje buvo nurodyta, kad Teisės katedra buvo įsteigta 1996 metais. Šią informaciją institute patvirtino RIA Novosti. Jie negalėjo paaiškinti, kaip Zelensks galėjo studijuoti teisę nuo 1995 metų, jei institutas dar nebuvo įsteigtas.

  Zelenskis laimėjo Ukrainos prezidento rinkimus 2019 metų balandžio mėnesį. Daugiau nei 70 proc. piliečių balsavo už jį. Zelenskio inauguracija įvyko gegužės 20 dieną.

  Dar šia tema

  Ukrainos gynybos ministerija tikisi, kad jos statusas NATO bus pakeistas į "partnerystę"
  Kijeve, šalia Zelenskio biuro, save padegė vyras
  Putinas ir Zelenskis kalbėjosi telefonu
  Tegai:
  Kijevas, studijos, interneto svetainė, Vladimiras Zelenskis

  Svarbiausios temos