16:25 2020 Kovo 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1034
 • RUB88.1385
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Patruliniam laivui pavyko susisiekti su "Miclyn Endurance", o po to jūroje surasti dreifuojančią jachtą "Pollen Path" su 70-mečiu britu Michael'u Turner'iu denyje

  VILNIUS, vasario 27 — Sputnik. Tailande turistas iš Jungtinės Karalystės praleido tris dienas atviroje jūroje po to, kai sugedo jo burlaivio variklis šalia Puketo salos, praneša "Phuket News".

  Tailando karinio jūrų laivyno trečiosios regioninės vadovybės viršininko admirolo Čaringčaj Čomčerngpatpato teigimu, informaciją apie nelaimės vietą į sausumą perdavė laivo "Miclyn Endurance" įgula, kuri 40 jūrmylių į pietvakarius nuo Puketo pakrantės atrado sugedusią valtį.

  Patruliniam laivui pavyko susisiekti su "Miclyn Endurance", o po to jūroje surasti dreifuojančią jachtą "Pollen Path" su 70-mečiu britu Michael'u Turner'iu denyje. Laive jis buvo vienas.

  Burinė jachta nuvilkta į trečiojo regiono būstinę Panvos kyšulyje. Šiuo metu nežinoma, dėl kokios priežasties jachta sugedus varikliui negalėjo savarankiškai grįžti į salą su išskleistomis burėmis.

  Admirolo teigimu, galbūt tai nutiko dėl "per stipraus vėjo".

   

  Dar šia tema

  Kinija apribojo turistų vykimą į užsienį dėl koronaviruso
  Kurortas Kanadoje vienišiems turistams siūlo naują būdą susipažinti
  Pasaka vietoj tikrovės. Kaip Rusijos miestai traukia turistus
  Tegai:
  Tailandas

  Svarbiausios temos