20:21 2021 Kovo 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (158)

  Užsispyrusi hercogienė rimtai ketina atnaujinti savo kino karjerą ir jau pradėjo laikyti bandymus populiariems veiksmo filmams

  VILNIUS, kovo 2 — Sputnik. Princo Hario žmona Megan Markl nepraranda vilties grįžti į Holivudą: "maištinga" hercogienė nori gauti vaidmenį "superdidvyriškame" filme.

  Iškart po to, kai atsisakė karališkųjų titulų, Markl pasirašė sutartį su kompanija "Disney", pagal kurią ji taps įgarsinimo aktore ir "padovanos" savo balsą animaciniams personažams. Tačiau to jai nepakanka, tad Markl ėmė kurti plataus užmojo sugrįžimo į kino industriją planus.

  Nepaisant visų su "Megxit" susijusių sunkumų, Markl yra pasiryžusi grįžti į kino pasaulį: hercogienė išsikėlė tikslą puikiai pasirodyti ypatingame vaidmenyje.

  "Megan nusprendė grįžti į kino industriją. Ji svajoja apie vaidmenį šauniame filme apie superdidvyrius", — leidinys "The Sun" pacitavo asmeninio Markl agento žodžius.

  Taip pat, pasak buvusios aktorės atstovo, jaunesniojo karalienės Elžbietos II anūko žmona yra suplanavusi daug svarbių susitikimų su daugeliu prodiuserių. Be to, Markl stengiasi pakelti savo vertę, suprasdama, kad jos pasirodymas aktorių sąrašuose užtikrins bet kokio filmo komercinę sėkmę.

  Paklusnus princas Haris ruošiasi lydėti savo žmoną Holivude: hercogas pradėjo laikytis griežtos dietos ir nuvyko pas trichologą.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (158)

  Dar šia tema

  Sasekso kunigaikščiai atskleidė slaptas "Megxit" sąlygas
  Megan Markl ir princo Hario pareiškimas sukrėtė britus
  Megan Markl priminta, kad ji turi statusą tik princo Hario dėka
  Kanada nuo balandžio nemokės už princo Hario ir Megan Markl apsaugą
  Tegai:
  kinas, Holivudas, karališkoji šeima, Megan Markle

  Svarbiausios temos