18:12 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1787
 • RUB89.9825
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  2017 metais "Apple" prisipažino sąmoningai sumažinusi kai kurių "iPhone" modelių greitį, kad užtikrintų geresnį akumuliatoriaus veikimą

  VILNIUS, kovo 3 — Sputnik. Amerikos korporacija "Apple Inc." sutiko sumokėti nuo 310 iki 500 milijonų JAV dolerių "iPhone" naudotojams, kad būtų išspręstas ieškinys dėl sąmoningai sulėtinto senesnių išmaniųjų telefonų darbo. Apie tai pranešė "Reuters".

  Šį sprendimą turi patvirtinti JAV apygardos teisėjas Edvardas Davila San Chosė mieste, Kalifornijoje. Pagal susitarimą "Apple" turės sumokėti 25 dolerių kompensaciją kiekvienam išmaniojo telefono savininkui. Be to, mokėjimo suma gali būti padidinta arba sumažinta.

  Kaip pranešė žiniasklaida, ieškovai yra išmaniųjų telefonų "iPhone 6", "6 Plus", "6s", "6s Plus", "7, 7 Plus" ir "SE", kuriuose įdiegta operacinė sistema "iOS 10.2.1" ar senesnė versija, savininkai. Jie teigia, kad atnaujinus programinę įrangą jų telefonai sulėtėjo.

  Bendrovė buvo apkaltinta, kad tai padarė tikslingai, siekdama paskatinti vartotojus pirkti naujus išmaniuosius telefonus ir baterijas.

  "Apple" pareiškė, kad senesnių telefonų našumo sumažėjimo priežastis yra temperatūros pokyčiai, prietaisų naudojimo intensyvumas.

  2017 metais "Apple" prisipažino sąmoningai sumažinusi kai kurių "iPhone" modelių greitį, kad užtikrintų geresnį akumuliatoriaus veikimą. Kompanija paskelbė komentarą, kuriame atsiprašė už sulėtėjusį senojo "iPhone" veikimą.

  Dar šia tema

  Ekspertas: Rusijos rinka yra svarbesnė "Apple" nei Lietuva ir Ukraina
  "Apple" pakomentavo Krymo statusą mobiliojoje programėlėje
  Ukrainoje paskelbta peticija, raginanti uždrausti "Apple" produkciją
  Tegai:
  IPhone, išmanieji prietaisai, Apple

  Svarbiausios temos