04:32 2021 Kovo 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.2028
 • RUB88.6885
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (157)

  Oficialus Bakingamo rūmų pranešimas sujaudino daugelį karališkosios šeimos gerbėjų, nes sudėtingi santykiai tarp Sasekso ir Kembridžo hercogų gali išprovokuoti viešą skandalą

  VILNIUS, kovo 4 — Sputnik. Bakingamo rūmai paskelbė oficialų pranešimą: princo Hario žmona Megan Markl paskutinį kartą oficialiai pasirodys "varžovės" Keitės Midlton draugijoje.

  Neseniai paaiškėjo, kad "maištingieji" Sasekso hercogai skris į Britaniją "paskutiniam" pasirodymui kaip karališkosios šeimos nariai. Kovo 9 dieną pora dalyvaus pamaldose, kurio vyks Vestminsterio abatijoje. Svarbiame renginyje susirinks visi Jos Didenybės giminaičiai.

  Socialinių tinklų vartotojai aktyviai aptarinėja naujieną apie paskutinį Megan Markl ir princo Hario oficialų pasirodymą: pasak rūmų atstovų, hercogai pasirodys kartu su princu Viljamu ir Keite Midlton.

  Gerbėjų jaudulį sukėlė tai, kad Kembridžo hercogų dalyvavimas buvo svarstomas iki paskutinės akimirkos, nes sudėtingi santykiai tarp porų gali išprovokuoti viešą skandalą.

  Be karališkosios šeimos ir parapijiečių, Vestminsteryje taip pat susirinks Tautų Sandraugos generalinė sekretorė Patricija Skotland (Patricia Scotland), ambasadoriai, nuomonių lyderiai ir ministras pirmininkas Borisas Džonsonas. Beje, Džonsonas ir jo žmona ruošiasi tapti tėvais.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Karališkosios naujienos (157)

  Dar šia tema

  Dėl ko verkė Megan tėvas: Tomas Marklas davė interviu britų televizijai
  Megan Markl ir princo Hario pareiškimas sukrėtė britus
  Megan Markl planuoja užimti Trampo vietą
  Megan Markl priminta, kad ji turi statusą tik princo Hario dėka
  Tegai:
  Didžioji Britanija, karališkoji šeima, Keitė Midlton, Megan Markle

  Svarbiausios temos