14:10 2021 Kovo 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2048
 • RUB88.8857
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Holivudo prodiuserį Harvį Veinšteiną JAV prisiekusieji pripažino kaltu dėl pirmo laipsnio seksualinio užpuolimo ir trečio laipsnio išžaginimo

  VILNIUS, kovo 11 — Sputnik. Holivudo prodiuseris Harvis Veinšteinas (Harvey Weinstein) nuteistas kalėti 23 metus, rašo RIA Novosti.

  Kaltinamasis pasirodė Niujorko teismo salėje neįgaliojo vežimėlyje ir su antrankiais. Anksčiau buvo pranešta, kad jam buvo atlikta širdies stentavimo procedūra.

  "Pagal pirmąjį kaltinimą jūs esate nuteistas 20 metams, pagal antrąjį  — trejiems metams kalėjimo",  — sakė teisėjas Džeimsas Burkas (James Burke).

  Vasario mėnesį prisiekusieji pripažino prodiuserį kaltu dėl to, kad jis savo bute Niujorke privertė oraliniu būdu su juo santykiauti buvusią prodiuserio padėjėją Mimi Haleji (Mimi Haleyi), dirbusią realybės šou "Project Runway", o vėliai išžagino buvusią aktorę Džesiką Man (Jessica Mann). Veinšteinas buvo išteisintas dėl kitų trijų jam pateiktų kaltinimų, už kuriuos jam grėsė laisvės atėmimas iki gyvos galvos.

  Veinšteiną ginanti komanda patvirtino, kad šį nuosprendį apskųs.

  Didelis skandalas Holivude kilo tada, kai Veinšteinas buvo apkaltintas seksualiniu priekabiavimu prie dešimčių moterų, tarp kurių garsios aktorės Angelina Jolie, Uma Thurman ir Ashley Judd. Po kaltinimų jis buvo atleistas iš savo įmonės, o Niujorko valdžia pradėjo tyrimą jo atžvilgiu. Pats Veinšteinas neigė jam pateiktus kaltinimus. Kampanija prieš prodiuserį sudarė seksualinio priekabiavimo judėjimo #MeToo pagrindą. Judėjimas sukurtas kovoti su realia prievarta ir priekabiavimu.

  Dar šia tema

  Įvardyti populiariausi JAV aktoriai
  Paskelbta, kada pasirodys naujas serialo "Draugai" epizodas
  Mirė Holivudo legenda Kirkas Douglasas
  Tegai:
  teismas, Holivudas

  Svarbiausios temos