19:46 2020 Gruodžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2159
 • RUB90.0679
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anot leidinio, prodiuseris, kuris nuo 2017 metų buvo teisiamas dėl priekabiavimo, nusprendė, kad Dženifer Aniston taip pat skundėsi teisėsaugos institucijoms. Aktorės atstovė šią informaciją paneigė

  VILNIUS, kovo 12 — Sputnik. Žiniasklaida galėjo susipažinti su amerikiečių prodiuserio Harvio Veinšteino bylos medžiaga, įskaitant spausdintą elektroninį laišką, kuriame jis grasina nužudyti aktorę Dženifer Aniston, praneša "Mirror".

  "Užmušti ją už tai", — sakoma tekste, adresuotame Veinšteino atstovui.

  Anot leidinio, prodiuseris, kuris nuo 2017 metų buvo teisiamas dėl priekabiavimo, nusprendė, kad Dženifer Aniston taip pat skundėsi teisėsaugos institucijoms. Aktorės atstovė šią informaciją paneigė.

  "Jis niekada nebuvo pakankamai arti, kad galėtų ją paliesti, — komentavo ji. — Dženifer niekada nebuvo su juo vienudu. Mes nieko nežinome apie šį laišką, nes mums jo niekas nesiuntė".

  Tačiau 2005 metais Aniston kalbėjo apie nemalonią situaciją su Veinšteinu. Vakarieniaudamas trilerio "Sugundytas" premjeros metu prodiuseris šiurkščiai kalbėjo su aktorės draugu, likusį vakarą stengėsi būti netoliese. Kartą jis mėgino priversti ją vilkėti žmonos firminę suknelę, tačiau Aniston atsisakė.

  Seksualinis skandalas, kurio centre atsidūrė Veinšteinas, kilo 2017 metų spalį. Daugiau nei 80 moterų papasakojo apie priekabiavimą ir smurtą iš prodiuserio pusės. Tarp aukų yra garsios aktorės ir modeliai, tarp kurių Angelina Jolie, Uma Thurman ir Ashley Judd. Po kaltinimų Veinšteinas buvo atleistas iš savo įmonės, o Niujorko valdžia pradėjo tyrimą jo atžvilgiu. Pats Veinšteinas neigė jam pateiktus kaltinimus. Kampanija prieš prodiuserį sudarė seksualinio priekabiavimo judėjimo #MeToo pagrindą. Judėjimas sukurtas kovoti su realia prievarta ir priekabiavimu.

  Kovo 11 dieną Niujorko valstijos Aukščiausiojo teismo prisiekusieji 67 metų Veinšteiną pripažino kaltu pagal du iš penkių kaltinimų — dėl prievartavimo ir priverstinio oralinio sekso — ir nuteisė jį kalėti 23 metus. Teismas suteikė trumpesnį terminą, nei prašė kaltinančioji pusė (29 m.). Gynyba reikalavo penkerių metų kalėjimo. Teismo salėje teisiamasis buvo su antrankiais ir neįgaliojo vežimėlyje — kovo pradžioje jam buvo atlikta širdies stentavimo procedūra.

  Po nuosprendžio paskelbimo Veinšteinas pareiškė, kad jaučia skausmą krūtinės srityje, todėl jis buvo išsiųstas iš kalėjimo į ligoninę Bellevue Manhatane.

  Veinšteino gynyba pareiškė, kad ketina apskųsti nuosprendį.

  Po to prodiuserio laukia teismo procesas Kalifornijoje, kur jis kaltinamas dar dviem prievartavimais.

  Dar šia tema

  Megan Markl pasiūlyta parodyti botoksą ir užsidirbti 5 mln dolerių
  Iš ko imti pavyzdį: įkvepiančios Europos moterys pagal "Euronews"
  Tegai:
  kaltinimai, teismas, JAV, aktorė

  Svarbiausios temos