06:28 2021 Kovo 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.2034
 • RUB88.6563
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pranešime teigiama, kad JAV ne kartą taikė sankcijas ir panaudojo ginklą, o tai sukėlė sumaištį bei rimtas humanitarines katastrofas daugelyje pasaulio vietų

  VILNIUS, kovo 13 — Sputnik. JAV nesiskaito su tarptautinėmis normomis, pasitraukia iš daugiašalių susitarimų, naudoja sankcijas ir ginklus, jų veiksmai sukėlė chaosą ir humanitarines katastrofas pasaulyje, praneša RIA Novosti su nuoroda į Kinijos Liaudies Respublikos valstybės tarybos pranešimą "Žmogaus teisių pažeidimai JAV 2019".

  "JAV vadovaujasi vienašališkų veiksmų politika gindama savo hegemoninę poziciją, pažeisdama tarptautinę tvarką ir tarptautinių santykių sistemą, paremtą JT Chartijos tikslais ir principais", — rašoma dokumente.

  Vašingtonas pasitaikius progai pasitraukia iš tarptautinių susitarimų, atsikrato tarptautinės atsakomybės, griauna pasaulinio abipusio pasitikėjimo ir bendradarbiavimo pagrindus.

  "JAV ne kartą taikė sankcijas ir panaudojo ginklą, o tai sukėlė sumaištį bei rimtas humanitarines katastrofas daugelyje pasaulio vietų", — sakė KLR Valstybės taryba.

  Taip pat skaitykite:

  Dar šia tema

  Seimas siūlo įvesti sankcijas Astravo AE operatoriui ir "Rosatom"
  Tomas Hanksas kreipėsi į gerbėjus po to, kai užsikrėtė koronavirusu
  Tegai:
  katastrofa, Kinija, JAV

  Svarbiausios temos