19:32 2021 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2152
 • RUB91.6732
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (63)

  Tarp favoritų yra ir Lietuvos atstovai, tik viena iš lažybininkų kontorų skyrė "Little Big" pirmąją vietą

  VILNIUS, kovo 13 — Sputnik. Lažybų tarpininkai įvertino Rusijos grupės "Little Big" galimybes "Eurovizijoje" po dainos "Uno", kurią komanda atliks konkurse, vaizdo klipo premjeros. Apie tai pranešė portalas "Eurovisionworld", kuris renka duomenis iš lažybininkų.

  Pasak ekspertų, "Little Big" užims penktąją vietą. Vidutiniškai Rusijos dalyvių pergalės tikimybė buvo įvertinta septyniais procentais. Tarp lyderių yra ir Lietuva, dar lyderiauja Bulgarija, Islandija ir Šveicarija.

  Viena iš lažybininkų kontorų skyrė "Little Big" pirmąją vietą.

  Dainos "Uno" pristatymas reikšmingos įtakos lažybų tarpininkų įvertinimui neturėjo, tačiau tikimybė laimėti, jų manymu, per pastarąsias kelias dienas sumažėjo.

  Anksčiau ekspertai numatė "Little Big" bronzos medalį.

  Pats Prusikinas tarp stiprių "Eurovizijos" konkurentų įvardijo Lietuvą. Šiemet Lietuvai atstovaus grupė "The Roop" su daina "On Fire". Muzikinis kolektyvas gavo 12 balų iš profesionalios žiuri ir 12 balų iš žiūrovų.

  "Little Big" yra rusų punk rave grupė, susibūrusi 2013 metais Sankt Peterburge. Dabartinę jos sudėtį sudaro keturi atlikėjai: Ilja (Iljičius) Prusikinas, Sergejus Makarovas, Antonas Lissovas ir Sofija Tajurskaja.

  "Eurovizija 2020": "The Roop" daina pakerėjo net papūgą >>

  Tarptautinis "Eurovizijos" dainų konkursas vyks 2020 metų gegužės 12–16 dienomis Roterdame. Nyderlandai gavo teisę rengti konkursą po atlikėjo Duncan'o Lawrence'o pergalės praėjusiais metais.

  Finale varžysis 26 šalių atstovai. Iš viso "Eurovizijoje-2020" dalyvaus 41 valstybė. Rusija ir Lietuva pasirodys pirmajame pusfinalyje.

  Temos:
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (63)
  Tegai:
  konkursas, Rusija, Little Big, Eurovizija-2020, Eurovizija

  Svarbiausios temos