15:22 2021 Gegužės 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.2060
 • RUB89.8825
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2558)

  Dėl koronaviruso protrūkio nuo kovo 17-osios kirsti Ukrainos ir Lenkijos sieną bus galima tik automobiliu, todėl užsienyje dirbantys ukrainiečiai skuba sugrįžti namo. Pažymima, kad dėl netvarkos praleidžiami net karščiuojantys žmonės

  VILNIUS, kovo 16 — Sputnik. Ukrainos ir Lenkijos pasienyje susiformavo ilgos eilės ukrainiečių, kurie daugiau nei parą negali grįžti į tėvynę. Apie tai praneša strana.ua.

  Kovo 14-osios naktį Lenkija uždarė savo sienas, kelionėms palikusi tik tris didelius kontrolės punktus — Dorogusk-Jagodin, Korčova-Krakovec ir Grebenė-Rava Ruskaja, o likę penki buvo uždaryti mažiausiai dviem savaitėms, kol galioja karantinas.

  Be to, nuo kovo 17 dienos Ukraina nebeįleidžia autobusų, liks galimybė atvykti tik automobiliu. Todėl daugelis skuba suspėti iki to laiko grįžti ir šturmuoja sieną, pažymi strana.ua.

  Automobiliai, pasak liudininkų, eilėje ties "Krakovec" patikros punktu stovi vidutiniškai 14–16 valandų, autobusai važiuoja dar lėčiau.

  Kai kurie, taip ir nesugebėję kirsti sienos, grįžta atgal į Lenkiją. Pasak liudininkų, dėl netvarkos per sieną įleidžiami visi iš eilės, tarp jų ir karščiuojantys žmonės.

  Anksčiau Ukrainos prezidentas Vladimiras Zelenskis paskelbė, kad dėl koronaviruso plitimo atšaukiami skrydžiai ir uždaromos sienos. Jis paragino užsienyje esančius tautiečius grįžti į tėvynę per tris dienas, kol oro susisiekimas dar nesustabdytas.

  Buvęs Gruzijos prezidentas ir buvęs Odesos srities gubernatorius Michailas Saakašvilis savo ruožtu pareiškė, kad pusė milijono Europoje be darbo likusių ukrainiečių netrukus grįš į savo tėvynę.

  Koronavirusas Europos šalyse
  © Sputnik
  Koronavirusas Europos šalyse
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2558)

  Dar šia tema

  Lietuvos oro uostuose pradedama visų keleivių patikra dėl koronaviruso
  Dėl koronaviruso Lenkijos pasienyje užstrigo autobusas su lietuviais ir užsieniečiais
  "MUMS ROOPi": "The Roop" kreipėsi į gerbėjus dėl koronaviruso
  Šimašius dėl koronaviruso siūlo atidėti sąskaitas už komunalines paslaugas
  Tegai:
  koronavirusas, Lenkija, Ukraina

  Svarbiausios temos