18:25 2021 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Anksčiau Baltarusijos vadovas patarė dažniau plauti rankas, laiku pusryčiauti ir vakarieniauti, be to, vartoti nedaug degtinės

  VILNIUS, kovo 17 — Sputnik. Rusijos liberalų demokratų partijos vadovas Vladimiras Žirinovskis Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenkos pasiūlytus metodus kovai su koronavirusu laiko pasenusiais, praneša RIA Novosti.

  Anksčiau Lukašenka patarė dažniau plauti rankas, laiku pusryčiauti ir vakarieniauti. Baltarusijos vadovas taip pat pareiškė, kad galima "pulti" virusą degtine. Be to, Lukašenka patarė eiti į pirtį du–tris kartus per savaitę.

  "Lukašenka rekomenduoja gripą gydyti degtine ar pirtimi, na, negalima to padaryti. Taip buvo daroma prieš tūkstantį metų. Tuomet nebuvo vaistų, kaimuose nieko nebuvo — tik pirtis ir naminė degtinė, bet žmonės mirdavo. Tik vaistai! Jokio viruso degtinė ir pirtis nesunaikina", — žurnalistams pasakė Žirinovskis.

  Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) paskelbė koronaviruso pandemiją kovo 11 dieną. Organizacijos duomenimis, pasaulyje yra daugiau nei 168 tūkstančiai infekcijos atvejų. Mirė daugiau kaip 6,6 tūkst. Iš viso virusas paveikė 152 šalis.

  Šiuo metu Lietuvoje patvirtinta 18 koronaviruso atvejų. Lietuvoje buvo paskelbtas karantinas, kuris truks nuo kovo 16 iki kovo 30 dienos, o prireikus bus pratęstas.

  Koronavirusas: simptomai ir apsaugos metodai

   

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Mokslininkas paneigė teiginį, kad šilti orai pražudo koronavirusą
  PSO Europai prognozuoja padidėjusį mirtingumą nuo koronaviruso
  Ekspertas paneigė citrusinių vaisių naudą koronaviruso profilaktikai
  PSO rekomendavo besigydantiems namuose nuo koronaviruso gerti paracetamolį
  Paskelbta, kur skambinti visais klausimais dėl koronaviruso
  Tegai:
  koronavirusas, Baltarusija, Rusija, Aleksandras Lukašenka, Vladimiras Žirinovskis

  Svarbiausios temos