11:15 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB80.4584
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2159)

  Per dieną populiaraus muzikanto įrašas surinko daugiau nei 380 tūkstančių "Patinka" ir daugiau nei 4,6 tūkstančio komentarų

  VILNIUS, kovo 18 — Sputnik. Iš dykumos grįžęs garsus amerikiečių muzikantas ir aktorius Jared Leto nustebo sužinojęs apie koronaviruso pandemiją pasaulyje.

  Kovo 17 dieną savo Instagram paskyroje jis paskelbė įdomų įrašą.

  "Dar prieš 12 dienų mes meditavome dykumoje ir buvome visiškai izoliuoti, todėl net neįsivaizdavome, kas vyksta už šių vietų ribų", — parašė muzikantas.

  View this post on Instagram

  A post shared by JARED LETO (@jaredleto) on

  Leto pažymėjo, kad sugrįžęs jis atsidūrė tarsi visiškai kitame pasaulyje, kuris amžiams pasikeitė. Alternatyvaus roko grupės "30 Seconds to Mars" vokalistas viliasi, kad jo pažįstamiems viskas gerai, ir paragino visus pasirūpinti savimi.

  Per dieną muzikanto įrašas surinko daugiau nei 380 tūkstančių "Patinka" ir daugiau nei 4,6 tūkstančio komentarų.

  Pasaulio sveikatos organizacija naujo tipo koronaviruso COVID-19 protrūkį pripažino pandemija. Šiuo metu daugiau nei 150 pasaulio šalių užkrėsti daugiau nei 173 tūkst. žmonių, 7 tūkst. mirė.

  Lietuvoje iš viso šiuo metu patvirtinta 26 koronaviruso atvejų. Nuo kovo 16 dienos visoje Lietuvos teritorijoje galioja karantinas, piliečiams draudžiama išvykti iš šalies.

  Žmonės, grįžę iš bet kurios užsienio valstybės, laikomi galimai užsikrėtusiais, jei jiems pasireiškia bent vienas ūmiai kvėpavimo takų infekcijai būdingas simptomas. 

  Be to, keliautojams, grįžusiems iš bet kurios šalies, 14 dienų būtina izoliuotis. Jiems būtina kasdien matuotis kūno temperatūrą, stebėti sveikatą ir, jei atsiranda bent vienas ūmiai kvėpavimo takų infekcijai būdingas simptomas — staiga pradėjus karščiuoti, kosėti, prasidėjus dusuliui — pirmiausia būtina skambinti į karštąją liniją trumpuoju telefono numeriu 1808.

  Koronavirusas: simptomai ir apsaugos metodai
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2159)

  Dar šia tema

  Užsienyje atsidūrusių lietuvių evakuacija ir panika
  Ekspertas paaiškino pandemijos metu kilusį ažiotažą dėl tualetinio popieriaus
  Megan Markl ir princas Haris pateko į spąstus dėl koronaviruso
  Ekspertas: COVID-19 atskleidė visas NATO pratybų Baltijos šalyse silpnąsias vietas
  Europos futbolo čempionatas atidėtas metams
  Tegai:
  koronavirusas, muzika

  Svarbiausios temos