04:16 2020 Gegužės 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.0991
 • RUB78.1096
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Ataskaitoje įvertintos 156 šalys. Sudarant reitingą buvo atsižvelgiama į tokius rodiklius kaip gyvenimo trukmė, socialinė parama, korupcija

  VILNIUS, kovo 20 — Sputnik. Suomija trečią kartą iš eilės lyderiauja laimingiausių pasaulio valstybių reitinge, tai rodo penktadienį paskelbta "World Happiness Report" ataskaita.

  "World Happiness Report" kasmet rengia JT darnaus vystymosi sprendimų skyrius.

  Ataskaitoje įvertintos 156 šalys. Sudarant reitingą buvo atsižvelgiama į tokius rodiklius kaip gyvenimo trukmė, socialinė parama, korupcija ir kt. Pirmoji tokio pobūdžio pasaulinė ataskaita išleista 2012 metais.

  Tarp dešimties laimingiausių šalių taip pat yra Danija, Šveicarija, Islandija, Norvegija, Olandija, Švedija, Naujoji Zelandija, Austrija ir Liuksemburgas. Jungtinės Valstijos yra 18-oje vietoje, Vokietija — 17-oje, o Jungtinė Karalystė ir Prancūzija — atitinkamai 13-oje ir 23-ioje vietose.

  Remiantis naujuoju pranešimu, Rusija nukrito penkiomis vietomis ir užėmė 73 vietą — pernai šalis buvo 68-oje reitingo vietoje.

  Anot Jungtinių Tautų, nelaimingiausios šalys buvo Afganistanas (paskutinė reitingo eilutė), Pietų Sudanas, Zimbabvė, Ruanda, Centrinės Afrikos Respublika, Tanzanija, Botsvana, Jemenas, Malavis ir Indija.

  Taip pat skaitykite:

  Dar šia tema

  Lietuvos namų ūkiai yra vieni labiausiai perpildytų ES
  Rusija apkaltinta "neigiamo Baltijos šalių įvaizdžio kūrimu" žiniasklaidoje
  Tegai:
  korupcija, socialinė parama, ataskaita, laimė

  Svarbiausios temos