17:45 2021 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (142)

  Anot asmeninės princesės Dianos astrologės, jų šeimos idilė paremta nuostabiu suderinamumu pagal horoskopą

  VILNIUS, kovo 22 — Sputnik. Laimingą Keitės Midlton ir princo Viljamo santuoką lemia tai, kad Kembridžo hercogai labai tinka vienas kitam pagal zodiako ženklus, apie tai leidiniui "Daily Mail" pasakojo asmeninė princesės Dianos astrologė Debbie Frank.

  Astrologė išanalizavo Keitės ir Viljamo horoskopus ir padarė išvadą, kad santykių pradžioje jie tiesiog jautė stiprų potraukį vienas kitam, tačiau stipri šeima susiformavo dėl nuostabaus jų zodiako ženklų suderinamumo.

  Frank papasakojo, kad hercogienė, gimusi po Ožiaragio žvaigždynu, yra emocingo ir jautraus sutuoktinio "inkaras". Princas Viljamas, kurio zodiako ženklas yra Vėžys, instinktyviai pakelia nuotaiką žmonai ir drąsina ją visose situacijose.

  "Jų ženklai yra priešingi vienas kitam, tačiau būtent tai juos ir suvienija. Jie traukia vienas kitą kaip magnetai", — paaiškino astrologė.

  Ji mano, kad būtent dėl ​​suderinamumo pagal horoskopą Kembridžo hercogai nekonfliktuoja ir nekonkuruoja vienas su kitu.

  "Kai jie yra kartu, jie jaučiasi kaip namuose. Nors jie tokie skirtingi, jie turi didelį potencialą sukurti stiprią šeimą", — apibendrino Frank.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (142)

  Dar šia tema

  Keitė Midlton parodė "tikrąjį veidą" ir nustebino britus
  Keitė Midlton apsilankė teatre ir davė nepriekaištingo stiliaus pamoką
  Keitė Midlton su "vampyrų" suknele ir auskarais pribloškė britus
  Bendras išėjimas po "Megxit": Sasekso ir Kembridžo hercogai Vestminsterio abatijoje
  Tegai:
  horoskopas, santuoka, Princas Viljamas, Keitė Midlton, karališkoji šeima

  Svarbiausios temos