06:26 2021 Kovo 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.2034
 • RUB88.6563
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Anksčiau aktorė pasidalino vaizdo įrašu, kuriame ji dainuoja pirmąją garsios Džono Lenono dainos eilutę, po to kiti aktoriai bei muzikantai perima dainą ir prideda kiekvienas po kelis žodžius

  VILNIUS, kovo 22 — Sputnik. Aktorės Gal Gadot vaizdo klipas, kuriame Holivudo žvaigždės paeiliui dainuoja eilutes iš dainos "Imagine", sukėlė vartotojų kritikos bangą, praneša "Deadline".

  Paaiškėjo, kad ne visiems patiko, kaip garsųjį Džono Lenono kūrinį atlieka aktoriai ir muzikantai, kurie, sprendžiant iš vaizdo įrašo, "turi visko pakankamai ir kuriems nereikia stovėti eilėje dėl tualetinio popieriaus".

  Gal Gadot įrašė vaizdo įrašą su pačiais geriausiais ketinimais. Tačiau ne visi buvo pasirengę suprasti ir priimti jos poelgį, ir daugelis jį sutiko priešiškai.

  View this post on Instagram

  A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

  Prieš pradėdama dainuoti, Gadot paaiškino, kad šeštąją karantino dieną jai kilo "filosofinių" minčių apie pandemiją.

  "Man teko pamatyti vaizdo įrašą, kuriame italas grojo trimitu savo balkone... Jis grojo "Imagine", ir jo atlikime buvo kažkas labai galingo ir tyro", — papasakojo aktorė.

  Komentarai po vaizdo įrašu, kuriame tą pačią dainą be muzikos atlieka Gal Gadot, Natalie Portman, Will'as Ferrell'is, Amy Adams, Mark'as Ruffalo, Zoë Kravitz, Lynda Carter, Ashley Benson, Norah Jones, Jimmy's Fallon'as, Cara Delevingne ir kiti aktoriai bei muzikantai, buvo tokie: "Garsūs turtuoliai dainuoja: "Įsivaizduokite, kad jūs nieko neturite" savo namuose, kai visi kiti laukia eilėje maisto"; "Gal staiga paaiškės, kad keliaklupsčiavimas stiprina imunitetą? Tada jie išgelbėtų visus".

  Koronavirusas Europos šalyse
  © Sputnik
  Koronavirusas Europos šalyse
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  "Parodykime virusui ragus": Vyriausybė ragina visus likti namie
  Karantinas itališkai: kodėl Italijos gyventojai gieda choru balkonuose
  COVID-19 flešmobas Lietuvoje: lietuviai kviečiami išeiti į balkonus ir padėkoti
  Kai karantinas dovana: Jūrų muziejus išleido pasivaikščioti pingvinus
  Tegai:
  aktoriai, muzika, koronavirusas

  Svarbiausios temos