06:32 2020 Liepos 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2177)

  Pabrėžiama, kad per trumpiausią įmanomą laiką į Italijos oro pajėgų bazę "Practitioner de Mare", esančią 30 kilometrų į pietvakarius nuo Romos, pristatyti mobilieji kompleksai su diagnostikos įranga ir dezinfekcinėmis priemonėmis

  VILNIUS, kovo 23 — Sputnik. Devyni Rusijos aerokosminių pajėgų orlaiviai į Italiją atskraidino apie 100 Rusijos karo specialistų ir kovos su koronavirusu įrangą, pranešė Rusijos gynybos ministerija.

  Italija užima pirmąją vietą Europoje pagal koronaviruso plitimą ir neseniai aukų skaičiumi pranoko Kiniją. Naujausiais oficialiais duomenimis, Apeninuose užfiksuota beveik 60 tūkst. infekcijos atvejų, daugiau nei 5,4 tūkst. žmonių mirė.

  "Devyni Rusijos oro pajėgų karinio transporto aviacijos orlaiviai Il-76 iš Čkalovskio aerodromo (Maskvos sritis) į Italijos Respubliką atskraidino apie 100 Rusijos karo specialistų, įrangos ir priemonių, kad padėtų kovoti su koronavirusine infekcija", — sakoma pranešime.

  Pabrėžiama, kad per trumpiausią įmanomą laiką į Italijos oro pajėgų bazę "Practitioner de Mare", esančią 30 kilometrų į pietvakarius nuo Romos, pristatyti mobilieji kompleksai su diagnostikos įranga ir dezinfekcinėmis priemonėmis.

  Praėjusį šeštadienį Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas telefoninio pokalbio su Italijos ministru pirmininku Džiuzepe Konte metu pažadėjo suteikti operatyvią pagalbą kovoje su koronavirusu ir aptarė pagalbos pobūdį.

  Rusijos gynybos ministerija vėliau patikslino, kad Rusija į Apeninus nusiųs aštuonias virusologų ir gydytojų komandas, dezinfekavimo kompleksus ir medicininę įrangą.

  Pasaulio sveikatos organizacija kovo 11 dieną paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Pasaulyje jau yra užsikrėtę daugiau nei 300 tūkst. žmonių, mirė daugiau kaip 12,7 tūkst.

  Koronavirusas: simptomai ir apsaugos metodai
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2177)

  Dar šia tema

  Epidemiologas atskleidė blogiausią koronaviruso pandemijos išsivystymo scenarijų
  Paaiškėjo, kiek Lietuvos įmonių nukentėjo nuo koronaviruso
  Koronaviruso statistika Lietuvoje: šiuo metu užfiksuoti 143 užsikrėtimo atvejai
  Tegai:
  koronavirusas, Roma

  Svarbiausios temos