23:56 2020 Balandžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rengiant žaidynes tokiu formatu, prarandama visa šių varžybų esmė, mano pasaulio lengvosios atletikos čempionė Olga Bogoslovskaja

  VILNIUS, kovo 23 — Sputnik. Akivaizdu, kad dėl įvaizdžio ir finansinio komponento Tokijo žaidynių organizacinis komitetas nenori jų atšaukti, tačiau turės būti priimtas radikalus sprendimas, sakė interviu Sputnik radijui pasaulio čempionė, lengvosios atletikos Olimpinių žaidynių medalio laimėtoja, "MatchTV" komentatorė Olga Bogoslovskaja.

  "Aš remčiausi Tarptautinio Olimpinio komiteto nuomone. Buvo išsakyta nuomonė tokia, kad per keturias savaites TOK priims sprendimą dėl Olimpinių ir Parolimpinių žaidynių Tokijuje rengimo. Ir, manau, atsižvelgiant į tai, kas vyksta dabar pasaulyje, pirmiausia spėjama, kad bus atšauktos visos šių metų olimpinės žaidynės, tiksliau, perkeliamos, logiškiausia, 2022 metams. Kadangi tie scenarijai, kurios svarsto organizacinis komitetas, t. y. rengti Olimpines žaidynes be žiūrovų — tai tikra beprotybė. O tada rengti žaidynes, kuriose dalyvaus tik Japonijos sportininkai ir kelios kitos šalys — tai taip pat beprotybė, prarandama šių žaidynių esmė", — sakė sportininkė.

  Pasak jos, akivaizdu, kad Tokijo organizacinis komitetas nori surengti žaidynes bet kokia kaina, nes tai — ir įvaizdžio, ir finansinis komponentas, bet jos manymu, jie netrukus priims radikalų sprendimą atidėti šias žaidynes.

  Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK) nesvarsto galimybės surengti 2020 metų Olimpines žaidynes Tokijuje su tuščiomis tribūnomis, praneša "The Guardian" su nuoroda į šaltinį.

  Anksčiau TOK vadovas Tomas Bachas teigė, kad komitetas atsižvelgs į Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) rekomendacijas, priimdamas sprendimą dėl galimo vasaros olimpinių žaidynių Tokijuje atšaukimo ar atidėjimo.

  Taip pat skaitykite:

  Dar šia tema

  Bank of America: JAV prasideda ekonominė krizė
  Rusų balalaikininkas įrašė "antivirusinį" koverį "Little Big" hitui — video
  Tegai:
  Tokijus, Olimpinės žaidynės, karantinas, koronavirusas

  Svarbiausios temos