11:29 2020 Balandžio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.0791
 • RUB82.4810
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (890)

  Kaip pažymėjo Rusijos ambasadorius JAV, tai yra "šiurkštus bandymas nukreipti JAV visuomenės dėmesį nuo sunkios koronaviruso padėties šalyje į situaciją kitose valstybėse"

  VILNIUS, kovo 25 — Sputnik. Rusijos ambasadorius JAV Anatolijus Antonovas teigė, kad Amerikos žiniasklaida skelbia melagingus duomenis apie koronaviruso situaciją pasaulyje, praneša RIA Novosti.

  "Tai, kad Amerikos žiniasklaidoje pasirodo melaginga informacija apie tariamai neefektyvų Rusijos vyriausybės darbą kovoje su naujo tipo koronavirusu, kelia nerimą. Yra juokingų nuorodų į kai kuriuos "pseudo-specialistus", kurie remiasi tik žodžiais, paimtais iš Rusijos oficialių asmenų teiginių konteksto", — rašoma Rusijos ambasados JAV pranešime Facebook.

  Kaip pažymėjo Antonovas, tai yra "šiurkštus bandymas nukreipti JAV visuomenės dėmesį nuo sunkios koronaviruso padėties šalyje į situaciją kitose valstybėse".

  Kartu ambasadorius patikino, kad prireikus Maskva bus pasirengusi padėti Vašingtonui kovoje su nauja infekcija.

  Antradienio vakarą užsikrėtusiųjų skaičius JAV pasiekė 53,6 tūkst. žmonių, 703 mirė. Bendras pacientų, sergančių COVID-19, skaičius Rusijoje siekė 658 (iš jų 410 Maskvoje), 29 pasveiko.

  Kovo mėnesį PSO pranešė apie pasaulinę koronaviruso pandemiją. Virusas paveikė daugiau nei 190 šalių. Virusas išplito visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. PSO duomenimis, užsikrėtė apie 370 tūkst. žmonių, mirė 16 tūkst. Šiuo metu sunkiausia padėtis yra Italijoje, JAV ir daugelyje Europos šalių.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (890)

  Dar šia tema

  Kasčiūnas: Rusijos pagalba Italijai — "parodomoji akcija"
  Europa išgyvens epidemiją. Bet ar išgyvens Europos Sąjunga?
  Tegai:
  koronavirusas, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos